Dziadkowe Królikowskiego nie widzieli wnuka. Antek się wyżalił

13

Jakiś czas temu Antek Królikowski został ojcem. Nie jest jednak tatą na cały etat, bo po rozstaniu z Joanną Opozdą tylko co jakiś czas widuje syna. Dziadkowie aktora od strony matki natomiast jeszcze nie poznali Vincenta.

Dziadkowe Królikowskiego nie widzieli wnuka. Antek się wyżalił
Antoni Królikowski (AKPA)

Antoni Królikowski doczekał się dziecka. Vincent to owoc jego związku z Joanną Opozdą. Narodziny chłopca niemal zbiegły się w czasie z rozstaniem pary celebrytów.

Obecnie Królikowski wiedzie szczęśliwe życie u boku prawniczki Izabeli. Joasia natomiast spełnia się w roli matki. Z pewnością musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami. Mimo szeregu obowiązków w domu, zdecydowała się na powrót do pracy.

Antek natomiast od obowiązków służbowych praktycznie się nie odrywa. Zdarzają się jednak takie momenty, w których wolny czas poświęca na spotkania z synkiem. Z Vincentem widuje się jednak sporadycznie.

Teraz natomiast wyjawił w "Twoim Imperium", że rodzice jego ojca widzieli prawnuka tylko raz. Tyle szczęścia nie mieli rodzice Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Oni nawet nie poznali Vincenta. Na co dzień mieszkają w Opolu Lubelskim, a ich wiek wyklucza wyprawę do Warszawy.

Oni bardzo przeżywają to, że mają prawnuka, którego może nie będzie im dane poznać - powiedział Antek Królikowski.

Antek Królikowski tworzy specjalne archiwum

Aktor zdradził też, że ostatnio dziadek Henio kończył 80 lat. Nawet w tym wyjątkowym dniu nie mógł zobaczyć swojego prawnuka.

Królikowski przekazał poza tym, że tworzy specjalne archiwum filmowe. Robi to z myślą o Vincencie. Wszystko po to, by kiedyś mógł nadrobić czas, którego nie mógł spędzić z jego rodziną.

Gromadzę nagrania z uroczystości, jak otwarcie skweru mojego taty czy takich urodzin dziadka. Mówię na nich do syna i wierzę, że jak będzie starszy i je zobaczy, zrozumie, że tata walczył o niego, jak mógł i zawsze chciał go w swoim życiu - podsumował Antoni, cytowany przez "Twoje Imperium".
Zobacz także: Konflikt pomiędzy Opozdą i Królikowskim. Trudno się w tym połapać
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić