Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Edyta Górniak zrównana z ziemią po zaśpiewaniu hitu Krawczyka. Tak się broni

78
Podziel się:

Edyta Górniak została ostro skrytykowana za to, jak zmodyfikowała hit Krzysztofa Krawczyka pt. "Trudno tak". Jej aranżacja nie spodobała się wielu osobom. Teraz wokalistka postanowiła odeprzeć falę krytyki. Jak się tłumaczy?

Edyta Górniak zrównana z ziemią po zaśpiewaniu hitu Krawczyka. Tak się broni
Edyta Górniak podczas występu dla Krzysztofa Krawczyka (TVP 1)

Edyta Górniak nie po raz pierwszy wzbudziła mnóstwo kontrowersji. Chyba wszyscy pamiętają jej aranżację hymnu Polski. Tym razem postanowiła zaśpiewać po swojemu piosenkę pt. "Trudno tak" Krzysztofa Krawczyka i Edyty Bartosiewicz.

Komentarze? Lawina krytyki. Reakcje internautów na występ Edyty Górniak podczas koncertu dla Krzysztofa Krawczyka były bardzo ostre. Jak wokalistka reaguje na negatywne opinie?

To nie był dla mnie koncert. Tym bardziej koncert komercyjno-rozrywkowy. To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa... Ostatni Nasz dialog z Nim - pisze na Instagramie.

Edyta Górniak: Trudno było skupić myśli

Górniak zaznacza ponadto, że podczas koncertu czuła obecność Krawczyka. W związku z tym nie mogła się skupić.

Czułam Jego obecność i trudno było skupić myśli na czymkolwiek. Trudny także był dla mnie kontrast pomiędzy radością Widowni ze spotykania z Nami, a smutkiem i wciąż świeżą Żałobą najbliższej rodziny Krzysztofa... - kontynuuje.

Na koniec stwierdza, że "każdy pożegnał Krawczyka tak, jak czuł". Trzeba przyznać, że jej pożegnanie było dość... oryginalne. Niektórzy twierdzą, że to po prostu zwykły "wyjec".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(78)
ładnie mrucza...
3 tyg. temu
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
yoyo
6 miesięcy temu
Ja też uważam, że ładnie to wyszło i nie rozumiem do czego się do....lacie.
Gaj
12 miesięcy temu
Biedna zona to sprytna baba egoistka to ona poszła spać a na jej miejscu siedział Junior i został tak ciężko poszkodowany na całe życie bardzo lubię muzykę Krawczyka ale...kto się modli pod figura nosi diabła za skóra....
Megi
12 miesięcy temu
Ludzie wam już całkiem odbiło. Ja uważam że zaśpiewała bardzo ładnie,a przede wszystkim stworzyła własne wykonanie tego utworu nie próbowała na siłę spapugowac Edyty Bartosiewicz czy Krzysztofa Krawczyka tylko wyraziła siebie. Brawo dla niej. Ogarnijcie się ludzie i zróbcie coś ze swoim życiem a nie tylko krytykować innych.
taka prawda
12 miesięcy temu
pierd.... o miłości i łagodności ale biednemu, choremu i do tego wciąż atakowanemu przez współlokatora synowi Krawczyka to nawet nie współczuje a może i by go nawet chętnie po cichu utylizowała. Za to, że chłopak mówi prawdę o tym jaka to ta "wspaniała" żoncia Krawczyka jest i za to,że domaga się tego co mu się należy jak psu miska. Tym bardziej, że chłopak całe życie z tego nic nie miał a to właśnie jego "wspaniały" ojczulek spowodował wypadek, przez który chłopak został kaleką. Wielkie świństwo i hipokryzja na największym poziomie i za to wszystkiego co najgorsze życzę Górniak i wszystkim, którzy popierają tę chciwą pijawę Ewkę. Sprawiedliwość tak czy inaczej na was przyjdzie, jeśli nie teraz po podczas sądu, w którym nie będziecie mieli żadnego adwokata a od jego wyroku nie będziecie się mogli odwołać
taka prawda
12 miesięcy temu
pierd.... o miłości i łagodności ale biednemu, choremu i do tego wciąż atakowanemu przez współlokatora synowi Krawczyka to nawet nie współczuje a może i by go nawet chętnie po cichu utylizowała. Za to, że chłopak mówi prawdę o tym jaka to ta "wspaniała" żoncia Krawczyka jest i za to, że domaga się tego co mu się należy jak psu miska. Tym bardziej, że chłopak całe życie z tego nic nie miał a to właśnie jego "wspaniały" ojczulek spowodował wypadek, przez który chłopak został kaleką. Wielkie świństwo i hipokryzja na największym poziomie i za to wszystkiego co najgorsze życzę Górniak i wszystkim, którzy popierają tę chciwą pijawę Ewkę. Sprawiedliwośćtak cz inaczej na was przyjdzie, jeśli nie teraz po podczas sądu, w którym nie będziecie mieli żadnego adwokata a od jego wyroku nie będziecie się mogli odwołać
Dr House
12 miesięcy temu
Edzia,faktycznie, od dłuższego czasu masz problemy z zebraniem myśli...
Bleee
12 miesięcy temu
A mi to sie wydaje, ze wy sie czepiacie. Widzieliscie kiedys koncert rihanny jak spiewa swoje piosenki czasem bardziej po swojemu, inaczej. Caly swiat ja za to kocha. Wy musicie sie wybierac bardziej na kabarety. Tam jest wiecej waszych rytmow - jestes szalona !
Adam
12 miesięcy temu
Gorniakowa chce dorównać Steczkowskiej
kondzio
12 miesięcy temu
tę absolwentke podstawówki zostawcie w spokoju
Dr.ćpun
12 miesięcy temu
Gdy ktoś widzi dźwięki, słyszy kamienie, wącha czas i głaszcze sny, to tak to jest....
Kwachu
12 miesięcy temu
No jak się miała skupić, jak wokół niej pełno duchów i niewidzialnych dla was spodków UFO latało? Nie umiecie tego zrozumieć, bo nie jesteście normalni...
Brawo Pani Ed...
12 miesięcy temu
No tak, Pani Edyta to z pewnością nie Pan Zenek... i zapewne stąd takie rozgoryczenie elektoratu PiS...
Julia 💓
12 miesięcy temu
Piosenki śpiewają artyści każdy innej odsłonie artystycznej, byłoby nudne gdyby każdy śpiewał podobnie. Muzyke powinno się tworzyć na różny głos i sposób śpiewania. Edyta utalentowana wokalistka. 💓
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić