Gawryluk mówi, co robiła z Fronczewskim. "Fantastyczna przygoda"

23

Ewa Gawryluk zaskoczyła swoich fanów. Popularna aktorka wrzuciła do sieci wpis, w którym przekazała, że... paliła "trawkę" z Piotrem Fronczewskim. Załączyła nawet fotografię!

Gawryluk mówi, co robiła z Fronczewskim. "Fantastyczna przygoda"
Ewa Gawryluk przypomniała, co robiła z Piotrem Fronczewskim (Instagram)

Ewę Gawryluk kojarzą chyba wszyscy. Ma na swoim koncie role w takich produkcjach jak m.in. "O mnie się nie martw", "Komisarz Alex", a także "Na Wspólnej".

Poza tym występuje na deskach teatru. Jest bez wątpienia bardzo zapracowaną osobą, ale to przekłada się z pewnością na zarobki i rozpoznawalność.

Teraz aktorce zebrało się na... wspomnienia. W trakcie przeprowadzki natknęła się na zdjęcie, na którym znajduje się u boku Piotra Fronczewskiego.

Przy okazji przeprowadzki, porządki. Fotos z ze spektaklu Tv w reżyserii Edwarda Dziewońskiego. Główna rola Piotr Fronczewski (nic się nie zmienił). Świetny spektakl, fantastyczna przygoda i lekcja dla młodej, początkującej aktorki - podkreśliła Ewa Gawryluk.

Ewa Gawryluk zaskoczyła. "Paliliśmy trawkę"

W dalszej części wpisu Ewa Gawryluk zaskoczyła. Chwilę później jednak wszystko naprostowała.

W tej scenie paliliśmy trawkę. Ciężka sprawa w momencie, kiedy się nie paliło na co dzień, a dużo dubli było (oczywiście to był zwykły tytoń) - podsumowała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić