Grabias zabrał głos przed pogrzebem Seweryna. Tego nie zrobi

22

Na 6 grudnia zaplanowany został pogrzeb Gabriela Seweryna. Z tej okazji raz jeszcze głos zabrał jego były partner Rafał Grabias. Mężczyzna ujawnił, czego nie zamierza zrobić.

Grabias zabrał głos przed pogrzebem Seweryna. Tego nie zrobi
Gabriel Seweryn, Rafał Grabias (Licencjodawca, AKPA)

Gabriel Seweryn zmarł w dniu 28 listopada 2023 roku. Popularny projektant i uczestnik programu "Królowe życia" odszedł w wieku 56 lat.

Jego pogrzeb został zaplanowany na 6 grudnia, godz. 12:00. Zdecydowano, że ceremonia odbędzie się w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krzepowie.

Przy okazji zdradzono, że mężczyzna ma zostać pochowany w swoim ulubionym futrze, które zostało zaprojektowane przez niego samego. Trumna z ciałem Gabriela Seweryna ma być otwarta, zgodnie z jego wolą - podał "Super Express".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wersow o debiutanckiej płycie: "To Bedoes poprosił mnie o współpracę"

Tymczasem głos raz jeszcze zabrał Rafał Grabias, były partner 56-latka. Ujawnił, czego nie wyobraża sobie na tym pogrzebie.

Rafał Grabias nawet nie bierze tego pod uwagę

Rafał Grabias w rozmowie ze "Światem Gwiazd" zdradził, że nie bierze pod uwagę uczestnictwa w całej ceremonii. Wskazał konkretny powód.

Było i jest mi bardzo ciężko. Byliśmy razem przez 18 lat… Pożegnam Gabriela na części oficjalnej. Mam wiele pięknych wspólnych wspomnień. Nie chcę go zapamiętać jako człowieka z trumny - ujawnił Rafał Grabias.

Jego słowa wskazują na to, że nie wybiera się do kaplicy, by po raz ostatni zobaczyć Gabriela Seweryna. Wszystko dlatego, że chce go zapamiętać takim, jakim był za życia.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić