o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JKM
|

Grzegorz Turnau zachwyca się wnuczką. "Pogodna, energiczna i pomysłowa"

2
Podziel się

Znany kompozytor Grzegorz Turnau stracił całkiem głowę dla swojej wnuczki. W ostatnim czasie myśli tylko o niej. W nowym wywiadzie wyjawił, że dziewczynka całkiem zawróciła mu w głowie.

Grzegorz Turnau zachwyca się wnuczką. "Pogodna, energiczna i pomysłowa"
Grzegorz Turnau wyjawił, ze wnuczka jest jego oczkiem w głowie (AKPA)
bEqaophh

Grzegorz Turnau w 2018 roku został dziadkiem. Helenka to owoc związku jego jedynej córki Antoniny z aktorem Markiem Kondratem. W rozmowie z "Twoim Stylem" artysta ujawnił kilka szczegółów na temat relacji z wnuczką.

Grzegorz Turnau stracił głowę dla wnuczki. Jej ojcem jest Marek Kondrat

Antonina Turnau wzięła w 2015 roku ślub z o 37 lat starszym Markiem Kondratem. W mediach pojawiło się mnóstwo komentarzy na temat różnicy wieku między małżonkami. Wszystko zmieniło się jednak w 2019 roku, kiedy na świat przyszło pierwsze dziecko pary.

bEqaophj

Mała Helenka niemal od razu skradła serce Grzegorza Turnaua. Muzyk zdradził, że kocha ją praktycznie tak samo jak swoją córkę. Opowiedział o tym w najnowszym wywiadzie.

Helenka jest bardzo osobliwym przypadkiem. Szalenie pogodna, energiczna i pomysłowa. Lubi, jak dziadko gra na fortepianie, ale stanowczo zabrania mu śpiewać – wyjawił w rozmowie z "Twoim Stylem".
bEqaophp

Turnau o swojej relacji z córką. "Możemy porozumiewać się bez słów"

Córka Grzegorza Turnaua Antonina przyszła na świat, gdy muzyk miał zaledwie 21 lat. Teraz jest już dorosłą kobietą. Kompozytor twierdzi, że łączy go z córką szczególna więź.

Zabrzmi to może irracjonalnie, ale uważam, że z Antosią mamy rodzaj pierwotnego wi-fi, które sprawia, że możemy porozumiewać się pozawerbalnie i pozaterytorialnie. (…) Gdybym chciał zrobić coś karygodnego, ona wiedziałaby o tym, zanim bym to zrobił – dodaje.
bEqaophq

Obejrzyj także: Grzegorz Turnau: "Płyniemy w stronę systemu totalitarnego"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEqaophK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
George
miesiąc temu
Czyli mala otoczona samymi dziadkami.
Kloser
miesiąc temu
Panie Turnau, jak każda wnuczka. Nie dopatrywał bym się w tym wyjątkowości.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić