Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Gwiazda "Mam Talent" miała wypadek. "Mam całą twarz obolałą"

10

Sabina Jeszka jest wokalistką znaną m.in. z programów typu talent show, takich jak "Mam talent!", czy "The Four. Bitwa o sławę". Śpiewa również w "Jaka to melodia" na antenie TVP. Piosenkarka miała ostatnio przykrą sytuację w łazience. Wszystkim podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Gwiazda "Mam Talent" miała wypadek. "Mam całą twarz obolałą"
Sabina Jeszka (AKPA, AKPA)

Sabina Jeszka na dobre zakotwiczyła się w rodzimym show-biznesie dzięki występom w programach typu talent-show. Brała udział m.in. w "Mam Talent" czy "The Four. Bitwa o sławę".

Jurorzy byli zachwyceni jej techniką wokalną, a fani wrażliwością muzyczną. Gwiazda ma tak dużo obowiązków, związanych z muzyką, że ostatnio doszło do przykrej sytuacji.

O wszystkim poinformowała fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Okazało się, że przez nadmiar pracy poważnie ucierpiało jej zdrowie. Do tego stopnia, że zmuszona była odwołać koncert w Teatrze Muzycznym w Łodzi.

Zdrowie ponad karierę

Robiłam wszystko, żeby wyzdrowieć i było już coraz lepiej, do tego stopnia, że podjęłam decyzję o zaśpiewaniu koncertu. Niestety dziś w nocy zemdlałam w łazience, uderzając głową o kafelki. Mam całą twarz obolałą, pękniętą wargę, skórę na nosie. Jestem wycieńczona. Muszę słuchać organizmu, kiedy każe zwolnić - podkreśliła.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Celebrytka przeprosiła fanów za swoją niedyspozycję. Wytłumaczyła, że nie chodzi o lenistwo, a problemy zdrowotne.

Najmocniej przepraszam wszystkich tych, z którymi miałam spotkać się w Teatrze Muzycznym w Łodzi, ale także organizatorów i mój zespół, bo wiem, ile pracy kosztuje przygotowanie takiego przedsięwzięcia. Mam ogromną nadzieję, że uda mi się znaleźć jakiś zastępczy termin. Tak bardzo mi przykro - zakończyła.

W takich sytuacjach zdecydowanie warto zatroszczyć się o swoje zdrowie. Życzymy Sabinie szybkiego powrotu do koncertowania!

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić