Hakiel nie dostał zaproszenia od Cichopek? "Dużo żalu i rozgoryczenia"

42

Już jakiś czas temu doszło do rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Teraz aktorka i tancerz kroczą własnymi ścieżkami. Wiele wskazuje na to, że Kasia wręcz nie chce widywać byłego ukochanego.

Hakiel nie dostał zaproszenia od Cichopek? "Dużo żalu i rozgoryczenia"
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel (AKPA)

Informacja o rozstaniu Kasi Cichopek i Marcina Hakiela była sporym szokiem dla wszystkich fanów. Choć od wspólnego oświadczenia pary minęło już trochę czasu, to ten temat nadal nie znika z mediów plotkarskich.

Początkowo wydawało się, że para rozstała się w zgodzie. Po czasie jednak wyszło na jaw, że wcale tak nie było. Tancerz publicznie zaczął żalić się na żonę.

Kasia i Marcin układają sobie teraz życie na nowo. Jeszcze przed rozprawą sądową podzielili się opieką nad dziećmi. Uznali, że ich dobro jest najważniejsze i podejmują szereg starań, by pociechy nie odczuły zbyt mocno tego rozstania.

Niebawem urodziny obchodzić będzie synek aktorki i tancerza. Wszystko wskazuje na to, że Adam nie będzie świętować tego dnia razem z mamą i tatą.

Marcin Hakiel bez zaproszenia

Tygodnik "Świat i Ludzie" ustalił, że Hakiel nie dostał zaproszenia na urodziny syna. Cichopek najwidoczniej nie chce go widzieć i dlatego nie uwzględniła tancerza na liście gości.

Emocje są jeszcze bardzo duże, to nie jest dobry czas na świętowanie razem tak ważnej i pełnej wspólnych wspomnień uroczystości - powiedziała tygodnikowi "Świat i Ludzie" znajoma Kasi.

Zaznaczyła poza tym, że w aktorce wciąż jest "dużo żalu i rozgoryczenia". Co na to Hakiel? Podobno już szykuje dla syna niespodziankę.

Zobacz także: Połowa Polek nie prosi o podwyżkę. Ekspertka ma dla nich radę
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić