"Hotel Paradise". Nie uwierzycie, jak Klara przekręciła tytuł "Ogniem i mieczem"

37
Podziel się:

W "Hotelu Paradise" uczestników zaskoczyła konkurencja sprawdzająca wiedzę ze szkoły. Okazało się, że niektórzy czytali lektury autorstwa Adama Sienkiewicza, a jeszcze inni boją się trującego H2O.

"Hotel Paradise". Nie uwierzycie, jak Klara przekręciła tytuł "Ogniem i mieczem"
Uczestnicy "Hotelu Paradise" nie spodziewali się takiej konkurencji. (Instagram)

Wydawać by się mogło, że uczestnicy "Hotelu Paradise" gotowi są na każdą konkurencję. Z odcinka na odcinek obserwować możemy ich waleczność, spryt i odwagę. W czwartkowym wydaniu jednak nie musieli robić zbyt wiele. Okazało się to wyzwaniem trudniejszym, niż się spodziewali.

Klaudia El Dursi sprawdziła wiedzę szkolną damskiej części grupy. Padły pytania z zakresu literatury, geografii czy historii. Skonsternowanym dziewczynom chłopcy przyglądali się z oddzielnego pomieszczenia. I może to i lepiej, bo jeszcze chcieliby podpowiadać swoim partnerkom.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jedno z pytań dotyczyło lektury "Ogniem i mieczem". Jak się okazuje dla Klary były to "Ognie i piecze". Wiadomo, że uczestnicy pochodzą z różnych części kraju, a co region, to obyczaj. Jedni czytali tę powieść autorstwa Adama Sienkiewicza, inni Adama Mickiewicza, choć Bibi udało się dostać wersję od Henryka Sienkiewicza. "Lalkę" również czytała autorstwa tego pisarza.

Pojawiło się też pytanie o hymn Polski. Hymnem Kornelii jest "Oda do radości", a Ewa wahała się między "marsz dąbrowski" a "Dąbrowskiego marsz".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Okazuje się też, że nie wszyscy liczą kontynenty tak samo. Jedni widzą ich na mapie pięć, inni osiem, jeszcze inni dwanaście. Krystian na przykład widział tez dwie Afryki. Padło również pytanie z chemii. Czy H2O jest trujące? Dla niektórych tak.

Internauci komentujący odcinek nie mieli litości dla uczestników programu "Hotel Paradise". I choć nie udało im się na wszystkie pytania odpowiedzieć prawidłowo, warto pamiętać o tym, że doskonale udaje się im trzymać nas w napięciu, budzić emocje, a czasami rozbawiać do łez.

Zobacz także: Zapracowana Klaudia El Dursi "Nie mogłam pozwolić sobie na niedyspozycję"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić