Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|

"Hotel Paradise". Nie uwierzycie, jak Klara przekręciła tytuł "Ogniem i mieczem"

26
Podziel się:

W "Hotelu Paradise" uczestników zaskoczyła konkurencja sprawdzająca wiedzę ze szkoły. Okazało się, że niektórzy czytali lektury autorstwa Adama Sienkiewicza, a jeszcze inni boją się trującego H2O.

"Hotel Paradise". Nie uwierzycie, jak Klara przekręciła tytuł "Ogniem i mieczem"
Uczestnicy "Hotelu Paradise" nie spodziewali się takiej konkurencji. (Instagram)

Wydawać by się mogło, że uczestnicy "Hotelu Paradise" gotowi są na każdą konkurencję. Z odcinka na odcinek obserwować możemy ich waleczność, spryt i odwagę. W czwartkowym wydaniu jednak nie musieli robić zbyt wiele. Okazało się to wyzwaniem trudniejszym, niż się spodziewali.

Klaudia El Dursi sprawdziła wiedzę szkolną damskiej części grupy. Padły pytania z zakresu literatury, geografii czy historii. Skonsternowanym dziewczynom chłopcy przyglądali się z oddzielnego pomieszczenia. I może to i lepiej, bo jeszcze chcieliby podpowiadać swoim partnerkom.

Jedno z pytań dotyczyło lektury "Ogniem i mieczem". Jak się okazuje dla Klary były to "Ognie i piecze". Wiadomo, że uczestnicy pochodzą z różnych części kraju, a co region, to obyczaj. Jedni czytali tę powieść autorstwa Adama Sienkiewicza, inni Adama Mickiewicza, choć Bibi udało się dostać wersję od Henryka Sienkiewicza. "Lalkę" również czytała autorstwa tego pisarza.

Pojawiło się też pytanie o hymn Polski. Hymnem Kornelii jest "Oda do radości", a Ewa wahała się między "marsz dąbrowski" a "Dąbrowskiego marsz".

Okazuje się też, że nie wszyscy liczą kontynenty tak samo. Jedni widzą ich na mapie pięć, inni osiem, jeszcze inni dwanaście. Krystian na przykład widział tez dwie Afryki. Padło również pytanie z chemii. Czy H2O jest trujące? Dla niektórych tak.

Internauci komentujący odcinek nie mieli litości dla uczestników programu "Hotel Paradise". I choć nie udało im się na wszystkie pytania odpowiedzieć prawidłowo, warto pamiętać o tym, że doskonale udaje się im trzymać nas w napięciu, budzić emocje, a czasami rozbawiać do łez.

Zobacz także: Zapracowana Klaudia El Dursi "Nie mogłam pozwolić sobie na niedyspozycję"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(26)
Anna
rok temu
Jeśli wasza „Klara „ przekręciła odpowiedz bądź tytul powieści jak Wy jej imię to faktycznie tragedia ... z tym ze ina jest cudzoziemka i nie ma obowiązku znać naszych powieści a Wy oglądając program nie potraficie porwanie imienia napisać hahahaha zal czytać
Margie
rok temu
Z autora/autorki „artykułu” tez jest jakiś ignorant..tam nie ma żadnej „Klary”. Jest Kara,Białorusinka,która nie ma obowiązku znac naszych pisarzy i wieszczy..co do poziomu wiedzy-no coz jest on adekwatny do poziomu prezentowanych w ostatnich dekadach programów,artykułów czy jakichkolwiek produkcji.
boa
rok temu
Konsternacja, ba kompromitacja kultury tej młodzieży, że nie wspomnę o inteligencja. Kultury można nabyć, a z inteligencją trzeba się urodzić.Oni nie maja podstawowych wiadomości z zakresu szkoły podstawowej, a o maturze nie wspomnę, bo nie sądzę aby ją zdawali. Jak stacja tacy i jej aktorzy.
Mania
rok temu
Ludzie co z "cmoki". Czy oni chodzili do szkoły, przynajmniej podstawowej? Raczej nie!!! Czy to jest poziom nauczania w Polsce, czy poziom oleju w ich głowach? Wstyd!!!
inka
rok temu
Jak to mówiła moja św. pamięci polonistka chłop idzie do łóżka z babą a nie z inteligencją i tego się trzymajmy
Marek
rok temu
Twarz myślą nieskalana, w oczach tęsknota za rozumem...
stary baca
rok temu
ciekawe czy był casting na takie pustogłowy? No bo to chyba nie przypadek ?Starsze pokolenie przerażone .pochylmy głowy i opuśćmy zasłony ze wstydu za tak durne pokolenie
gość
rok temu
wiedza,że woda to H2O jest z 5 klasy podstawówki!!!
gość
rok temu
brak jakiejkolwiek inteligencji!
gość
rok temu
Przerobione ciała nie podniosą poziomu wiedzy,ani inteligencji!
0=0
rok temu
Kompletny brak wiedzy i szcżzątkowej inteligencji!!!
mjr
rok temu
Jakoś mnie to nie dziwi.
GajowyMarucha
rok temu
Ogniem i mieciem . A kto nie z Mieciem , tego zmieciem .
gienia
rok temu
piękni , młodzi jak by byli jeszcze mądrzy to przecież nie musieliby się wypinać w telewizji . byle tylko nie zasilili warstwy społecznej zwanej celebryci. niech sie troche powygłupiają - biedne ich dzieci będą się w szkole wstydzić
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić