Klaudia El Dursi zaliczyła wtopę. Wszyscy patrzą na jeden szczegół

158

Pewnie spodziewała się lawiny komplementów, a tymczasem musi zmierzyć się z licznymi przytykami. Klaudia El Dursi wrzuciła do sieci fotkę, która nie podoba się internautom. Wszystko za sprawą jednego szczegółu.

Klaudia El Dursi zaliczyła wtopę. Wszyscy patrzą na jeden szczegół
Klaudia El Dursi (Instagram)

Najnowsza fotka Klaudii El Dursi, delikatnie rzecz ujmując, nie zrobiła furory. Gwiazda TVN wygina się na niej w stroju kąpielowym. Wszyscy patrzą jednak na jeden, bardzo istotny szczegół.

Miał być hit, wyszedł kit

Internautów zaciekawiło to, co zwisa pomiędzy nogami Klaudii. Fani El Dursi nie mają wątpliwości, że dół jej kostiumu wygląda wyjątkowo niekorzystnie. Zasugerowano nawet, że można odnieść wrażenie, iż... ma męskie przyrodzenie!

Niestety złe ujęcie na zdjeciu - zwisajacy sznurek wygląda jakbyś miała siusiaka - pisze jedna z internautek. - Dziwnie wyglada to coś co wisi Klaudia - dodaje kolejna.

Niezbyt przyjemnych komentarzy było znacznie więcej. Ktoś zapytał nawet, "czy to zdjęcie stylizowane na Miriam?".

W tym miejscu warto przypomnieć, że Miriam to modelka z brytyjskiego show, w którym sześciu mężczyzn zabiegało o jej względy. W finale uczestnicy przeżyli natomiast niemały szok. Okazało się bowiem, że piękność urodziła się jako mężczyzna i nie usunęła męskiego narządu płciowego.

Co tam zwisa Klaudii El Dursi?

Fotka Klaudii El Dursi rozbudziła wyobraźnię internautów. W komentarzach pojawiły się różne sugestie. Wiadomo jednak, że to nie jest ani męski narząd rozrodczy, ani naciągnięty dół od stroju.

Przecież to jest kokardka, a nie naciągnięty dół od stroju - spostrzegła słusznie jedna z internautek.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić