aktualizacja 

Jacek Borkowski pokazał młodszą córkę. "Madzia dorasta"

13

Jacek Borkowski miał trzy żony, a dwie z nich urodziły mu trójkę dzieci. Większość zapewne kojarzy jego starszą córkę Karolinę, która przed laty grała w "Na dobre i na złe" i w kilku innych serialach. Mało się jednak mówi o drugiej córce, która nie jest już małą dziewczynką.

Jacek Borkowski pokazał młodszą córkę. "Madzia dorasta"
Jacek Borkowski z Magdaleną i Jackiem Juniorem w 2016 r. (AKPA)

Aktor po raz pierwszy stanął na ślubnym kobiercu w czasie studiów. Małżeństwo z Elżbietą Jasińską było bezdzietne. Z drugą żoną ma córkę Karolinę, która przed laty była w głównej obsadzie serialu "Na dobre i na złe". Grała w "Kryminalnych", "Pierwszej miłości", ale pracowała też za kulisami programów "Pytanie na śniadanie" i "Panorama". Od 2005 r. nie występuje przed kamerą – ma własną agencję PR-ową, wykłada na uczelniach, prowadzi szkolenia.

Z ostatnią żoną, która zmarła na białaczkę w 2016 r., Jacek Borkowski doczekał się dwójki dzieci. Jacek junior skończy w tym roku 19 lat, a Magda jest o trzy lata młodsza. I to właśnie ją Borkowski pokazał fanom na Instagramie, dając podpis: "Madzia dorasta".

W komentarzach szybko zarobiło się od zachwytów. "O WOW!", "Piękna po mamie", "Piękna dziewczyna", "Madzia wyrosła na piękną pannę" – pisały fanki.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Przypomnijmy, że Jacek Borkowski często pokazywał się z trzecią żoną i małymi dziećmi na ściankach i imprezach branżowych. Po śmierci Magdaleny Gotowieckiej (42-latka cierpiała na białaczkę) wszystko się zmieniło. Także w relacjach rodzinnych, na co w mediach skarżą się bliscy ze strony zmarłej żony Borkowskiego.

Aktor nie chce rozmawiać z teściową i szwagierką, a na dodatek zabraniał swoim dzieciom spotykać się z babcią i ciocią. Kością niezgody miały być pamiątki po żonie, w tym biżuteria. Borkowski twierdzi, że szwagierka przywłaszczyła ją sobie bez pozwolenia. Adrianna Gotowiecka odpowiadała na te zarzuty w kolorowej prasie, twierdząc, że wzięła biżuterię siostry na przechowanie.

Po śmierci mojej siostry ich tata wymazał z ich życia naszą rodzinę. Jestem pewna, że moja zmarła siostra nie życzyłaby sobie, żeby jej mąż nas tak traktował – mówiła szwagierka Borkowskiego.
Autor: PSK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić