aktualizacja 

Jarosław Jakimowicz miał niemieckie nazwisko. Pokazał starą okładkę "Bravo"

190

Jarosław Jakimowicz zaskoczył fanów. W mediach społecznościowych pokazał starą okładkę pisma "Bravo", na której widnieje jego zdjęcie. Okazuje się, że pracownik TVP miał wtedy inne nazwisko - niemieckie.

Jarosław Jakimowicz miał niemieckie nazwisko. Pokazał starą okładkę "Bravo"
Jarosław Jakimowicz miał niemieckie nazwisko (AKPA)

Jarosław Jakimowicz w latach 90. cieszył się ogromną popularnością. Za sprawą roli Cichego w hitowym filmie "Młode Wilki" zaskarbił sobie sympatię tysięcy Polaków i stał się niekwestionowanym bożyszczem kobiet. Z czasem jednak, za sprawą różnych kontrowersji związanych z jego osobą, fani gwiazdy się podzielili.

Jakimowicz miał inne nazwisko

Obecnie Jakimowicz nie zajmuje się już aktorstwem, ale wciąż występuje na ekranie jako prezenter TVP Info. Aktywnie udziela się także w mediach społecznościowych. Ostatnio udostępnił na Instagramie starą okładkę dwutygodnika dla młodzieży "Bravo", na której widnieje jego zdjęcie z lat młodości.

Pod swoim wizerunkiem na okładce gwiazdor został podpisany jako "Jarek Jakimowicz-Kriegl". Skąd takie nazwisko? Odpowiedzi można znaleźć w życiorysie celebryty.

Okazuje się, że Jakimowicz przez kilka lat mieszkał w Niemczech. Wyjechał tam po ukończeniu technikum mechanicznego w Warszawie. Za granicą pracował m.in. w gastronomii i budowlance.

W Niemczech młody Jakimowicz poznał dziewczynę, której się oświadczył. Niestety jego narzeczona zginęła w wypadku samochodowym. Jej rodzice postanowili adoptować chłopaka - podaje "Super Express". To stąd najpewniej pochodził drugi człon nazwiska byłego aktora.

Jakimowicz otwarcie mówi o tym, że w jego rodzinie panowały skomplikowane relacje. Ojciec prezentera był uzależniony od alkoholu i zmarł w młodym wieku, a z matką nie miał dobrych kontaktów. - Ojca nie poznałem nigdy, a babcia, którą nazywałem mamą, wychowywała mnie od urodzenia - napisał na Instagramie po śmierci biologicznej mamy.

Zobacz także: Z kim Jarosław Jakimowicz stworzyłby najlepszy medialny duet?
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić