Jego córka jest w ciąży. Oto jak zareagował Bruce Willis

9

Córka Bruce’a Willisa ogłosiła niedawno, że spodziewa się dziecka. Aktor, który od kilku lat zmaga się z afazją, chce walczyć z chorobą i zachować "jasność umysłu", aby móc spędzać czas z wnukiem.

Jego córka jest w ciąży. Oto jak zareagował Bruce Willis
Bruce Willis zmaga się z poważną chorobą. (Getty Images)

Najstarsza córka 67-letniego gwiazdora, Rumer Willis, niedawno ogłosiła, że ​​spodziewa się dziecka ze swoim chłopakiem muzykiem Derekiem Richardem Thomasem. Osoba z otoczenia słynnego aktora powiedziała w Radar Online, że wiadomość o ciąży Rumer wprawiła go w zachwyt i zmotywowała go do walki z chorobą.

Bruce Willis zmaga się z chorobą

Jest zdeterminowany, aby zachować spójność i jasność umysłu tak długo, jak to możliwe, aby jego wnuk mógł mieć szczęśliwe wspomnienia o dziadku, który był obecny i aktywny w jego życiu – podało źródło Radar Online.

Bruce, który od kilku lat zmaga się z afazja, stara się robić wszystko, aby móc uczestniczyć w życiu córki i przyszłego wnuka. W ostatnim czasie pojawiły się jednak pogłoski, że stan aktora znacznie się pogorszył, a kontakt z nim jest bardzo utrudniony.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Prezydent Sopotu o sprawie Iwony Wieczorek. "Patrzę z przerażeniem"
Bruce nigdy nie cofał się przed wyzwaniami. Jest przekonany, że to nowe dziecko dostanie wszystko co najlepsze, co może mu zaoferować – powiedział informator.

Bruce Willis oraz jego rodzina w marcu 2022 roku ogłosili, że aktor zmaga się z poważną chorobą i zamierza zakończyć karierę. Fani aktora z całego świata byli bardzo zaskoczeni, ale osoby z jego środowiska już od dawna podejrzewały, że dzieje się z nim coś niepokojącego.

Pierwsze wzmianki o dziwnych zachowaniach aktora pochodzą z 2017 roku. Pojawiał się na planie, wyglądając na lekko zagubionego. Miał problemy z zapamiętywaniem kwestii czy rozpoznaniem współpracowników. Momentami nie wiedział, co się wokół niego dzieje i co ma robić na planie filmowym.

Podejrzewano, że aktor cierpi na demencję lub ma problemy z używkami. Okazało się jednak, że za zachowaniem Willisa stoi afazja, czyli utrata zdolności rozumienia i tworzenia wypowiedzi na skutek uszkodzenia mózgu. Jest skutkiem uszkodzenia ośrodka układu nerwowego, np. w wyniku urazu głowy lub udaru mózgu. Osoba z afazją ma trudności w nazywaniu nawet zwykłych przedmiotów, nie pojmuje gramatyki i składni, pomija wyrazy, zdarza się jej nie rozumieć tekstu (pojedynczych słów lub całości), a także zniekształca wymowę.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić