Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Jeremy Renner na nowym zdjęciu. Urodziny spędził w szpitalu

23

Jeremy Renner po strasznym wypadku z pługiem śnieżnym nie poddaje się w walce o zdrowie. 7 stycznia, w swoje 52. urodziny zamieścił trzecie zdjęcie ze szpitala, w którym przebywa, dziękując lekarzom za pomoc. Gwiazdor filmów Marvela przeszedł już dwie operacje, jednakże wnioskując po jego postach w mediach społecznościowych, humor go nie opuszcza.

Jeremy Renner na nowym zdjęciu. Urodziny spędził w szpitalu
Jeremy Renner (Getty)

Jeremy Renner 7 stycznia obchodził 52 urodziny. Niestety, musiał spędzić je w szpitalu, ze względu na wypadek, któremu uległ w Nowy Rok.

Podziękował lekarzom

Jak wiadomo, gwiazdor filmów Marvela trafił do szpitala w stanie krytycznym z "tępym urazem klatki piersiowej i urazami ortopedycznymi" i przeszedł już dwie operacje.

W dniu swojego święta opublikował zdjęcie, na którym leży w łóżku, a otacza go spora grupa ludzi. Fotografię również podpisał:

Dziękuję renomowanemu zespołowi medycznemu z OIOM-u za rozpoczęcie tej podróży - napisał, dodając trzy emotki, złożone w gest modlących się dłoni.

Jak wiadomo, Jeremy Renner przeszedł już dwie skomplikowane operacje. Najnowszy post dziękczynny jest natomiast jego trzecią aktualizacją w mediach społecznościowych. Wcześniejsze dwa pokazywały, że nawet w trudnej sytuacji, humor go nie opuszcza.

We wtorek dziękował swoim fanom za wsparcie i modlitwy. Post okrasił zdjęciem twarzy i podpisał go: "Dziękuję wszystkim za miłe słowa. Jestem teraz zbyt zepsuty, by pisać. Ale ślę miłość wam wszystkim".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

W czwartek z kolei opublikował wideo, na którym jego siostra myje /masuje mu głowę. Nazwał to "chwilą SPA".

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Aktor odśnieżał podjazd swojej rezydencji, gdy przejechał go pług śnieżny. Jak opisywały zagraniczne media, maszyna nie była najnowszej generacji, a to, co zawiodło to... system bezpieczeństwa. Jak udało się określić, firma nie produkuje już takich pługów.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić