Joanna Koroniewska zachwyca ciałem w bikini. "Pierwsza klasa"

45

Joanna Koroniewska wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym. Aktorka nie ukrywa, że podoba jej się to, jak wygląda, i nie zamierza brać do siebie krytycznych komentarzy.

Joanna Koroniewska zachwyca ciałem w bikini. "Pierwsza klasa"
Joanna Koroniewska (akpa)

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor relaksują się na hiszpańskiej wyspie Fuertaventura. Aktorka chętnie relacjonuje ten wyjazd. Wrzuciła już kilka migawek na Instagrama.

Ostatnio pokazała się w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym. Podkreśla on jej znakomitą sylwetkę.

No takiego zdjęcia w kostiumie to ja jeszcze nie miałam! Sami wiecie, że dość realnie podchodzę zarówno do swoich rozmiarów jak i wieku, ale muszę się za to zdjęcie poklepać po ramieniu - pisze aktorka.

Joanna Koroniewska ceni swój wygląd

Nie ukrywa, że jest zachwycona swoim wyglądem. Oczywiście rozumie to, że gusta są różne, ale nie ma zamiaru przejmować się krytyką innych.

No wszystko się tu zgadza! Przynajmniej dla mnie. Na szczęście gusta są różne! Czy to słońce, czy kostium a może jednak dobre oko fotografa? Jak myślicie kto robił to zdjęcie? @maciejdowbor czy może jakiś okoliczny surfer? - dodaje Koroniewska.

Tymczasem pod fotką pojawiło się sporo pozytywnych słów. Ktoś stwierdził, że Koroniewska wygląda jak 20-latka, a inna osoba uznała, że jej ciało to "pierwsza klasa".

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić