Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Ewa Krawczyk zwróciła się do Mariana Lichtmana. "Błagam, odpuść"

100
Podziel się

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka wywiązała się medialna kłótnia, w której uczestniczą Marian Lichtman i menedżer artysty Andrzej Kosmala. Tę sprawę skomentować postanowiła Ewa Krawczyk, wdowa po muzyku.

Ewa Krawczyk zwróciła się do Mariana Lichtmana. "Błagam, odpuść"
Ewa Krawczyk (akpa)
bEDAFnIR

Marian Lichtman grał z Krzysztofem Krawczykiem w zespole Trubadurzy (1963-73). Później wyjechał z Polski do Danii, a Krawczyk zdecydował się na karierę solową. Wówczas jego menedżerem został Andrzej Kosmala. Panowie współpracowali aż do śmierci artysty.

Po śmierci Krawczyka rozpętała się kłótnia na linii Lichtman - Kosmala. Menedżer zmarłego muzyka napisał na Facebooku: "Marian Lichtman dobrze wie, dlaczego żona [Krawczyka - red.] na pogrzebie mu powiedziała: 'Zjeżdżaj, robisz wszystko, by zarobić na śmierci mego męża".

bEDAFnIT

Lichtman zaprzeczył tym słowom w rozmowie z WP. "Ona rzeczywiście mi powiedziała na cmentarzu: "Proszę cię, Marian, nie promuj się na pogrzebie mojego męża ani w mediach". Na pewno nie powiedziała mi "Zjeżdżaj". Ja mówię: "Słuchaj, Ewa, łączę się z tobą w bólu, ale to nie czas na tę rozmowę" - podkreślił.

Później głos w WP zabrał Andrzej Kosmala. Stwierdził, że cytowanym wpisem chciał chronić Ewę Krawczyk.

bEDAFnIZ
Lichtman zarzucił jej, że ona nie zadzwoniła do niego pierwszego z wiadomością o śmierci. Zadzwoniła do mnie, bo ja byłem przy Krawczyku 47 lat i to ja byłem jego menedżerem i przyjacielem. Żałuję, że dałem się sprowokować i odpowiedziałem na te zaczepki. Niepotrzebnie! Pomagam mu tylko w autolansie. Przepraszam, ale nie wytrzymałem nerwowo. To były dla mnie trudne dni. Teraz kończę ten temat. A Lichtman zachował się i dalej zachowuje niegodnie - przyznał.

Ewa Krawczyk reaguje na zachowanie Mariana Lichtmana. "Mam dość"

Na ruchy Mariana Lichtmana w zdecydowany sposób reaguje Ewa Krawczyk. Wdowa po artyście opublikowała w sieci bardzo wymowny wpis.

Marian Lichtman, ja muszę powiedzieć parę słów, bo już mam dość twojego mieszania się w nasze sprawy. Przyjacielem mojego Krzysia oddanym na całe życie i teraz jest Andrzej Kosmala. Moj mąż przed tobą mnie ostrzegał bo zawsze wynosiłeś do gazet, co się dzieje u nas w domu. Krzysztof Junior nagrał piękną płytę z ojcem. A ja jemu krzywdy nigdy nie zrobię. Rozmawiałam z moim mężem o tym. Płacę od 15 lat za niego alimenty na jego dziecko i nadal będę to robić, opłacam fundusz emerytalny i jego mieszkanie i opłaty. Wszystko co się należy synowi dostanie, ale to jest proces, który trwa. Sprawami mojego męża zajmuje się nadal Andrzej Kosmala. A ciebie błagam, odpuść i nie mieszaj ludziom w głowach i uszanuj naszą żałobę. Okaż serce, skoro się uważasz za przyjaciela, bo oni tak nie robią! Do tego w tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze! Tylko nie biegnij z tym zaraz do prasy! Marian, błagam Cię: daj nam spokój! Tobie i rodzinie dużo zdrowia! Ewa Krawczyk - napisała na Facebooku.
bEDAFnJa
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDAFnJu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(100)
Rexxxc
5 miesięcy temu
Lichtman to niezla kreatura ...pamietam jego wystep w programie gdzie dyskutowano nad ksiazka Grossa Sasiedzi ...no tak jechal na Polakow ze bylem w szoku Jak mozna tak noenawidzic kraj w ktorym sie przezylo zycie??? No czosnek czuc na km
Maria
5 miesięcy temu
Zawsze mówiłam że Ewa nie jest taka jak się lansuje jest polka a nie wiedziała kim jest facet który występuje w knajpie gdzie pracowała wszystko szyte pod jej fason wieczne awantury o jego syna ale adopcja dzieci jej siostry Krzysztof doskonały piosenkarz ale du... w przyziemnych sprawach szkoda że nie pozwolą mu spoczywać w spokoju
Internautka
5 miesięcy temu
Jak po każdej śmierci znanej osoby.Media zaczynają swoją fabułę, zwykle brudną. Pozywka dla gawiedzi i zaczyna się. ....jak długo utrzymywać mamy was czytaniem bzdur?
bEDAFnJv
Krotko
5 miesięcy temu
Ciszej nad tą trumna!
darek
5 miesięcy temu
A wy na tym portaliku, odpuście już temat tego Krawczyka i całej tej opery mydlanej nad trupem i grobem. Wszyscy wszystkim zarzucają lans, a sami nagłaśniacie tę hucpę najbardziej.
Syn mamy
5 miesięcy temu
A zna Panią od lat najmłodszych
Syn mamy
5 miesięcy temu
P. Ewo. Moja mama,która dobrze Panią zna zawsze mówiła o Pani niekoniecznie pozytywnie. Czyli nic się Pani nie zmieniła !!!
aga
5 miesięcy temu
przecież ten Lichtman wiadomo jakie ma korzenie (wiadomo ,że żytowskie ;-)) , a u nich kłamstwo i szczucie jest na porządku dziennym. Brak słów.
Kolunio.
5 miesięcy temu
Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo, że chodzi o pieniądze. I tu ma Pani problem, Pan oczywiście też
Baran
5 miesięcy temu
Jeśli ja nie ma Facebooka to gdzie mogę załatwiać sprawy rodzinne ???
Grazia
5 miesięcy temu
Szkoda syna bo to człowiek nie w pełni sprawny .stracił matke a teraz ojca .i żadne to poświęcenie że płacił Ojciec za niego alimenty bo ptzecież tej renciny to ma niewiele .a za to od siostry cørki miały i będą dalej miały kase i po co to wywleka na forum macocha i co opłaca za męża pieniądze synowi .wstyd powinno byc tej pani a krytykuje Lichtmana
Starsza
5 miesięcy temu
Nie rozumiem o co chodzi panu Lichtmanowi? Na cmentarz wmaszerował jak jakiś mafioso z obstawa,teraz cały czas mąci,udziela wywiadów,po co to robi? Nie jest nikim z rodziny a z tą przyjaźnią to też różnie chyba bywało! Wstyd panie Lichtman,niech się pan nie promuje na śmierci przyjaciela! Czas zejść ze sceny.
Starsza
5 miesięcy temu
Nie rozumiem o co chodzi panu Lichtmanowi? Na cmentarz wmaszerował jak jakiś mafioso z obstawa,teraz cały czas mąci,udziela wywiadów,po co to robi? Nie jest nikim z rodziny a z tą przyjaźnią to też różnie chyba bywało! Wstyd panie Lichtman,niech się pan nie promuje na śmierci przyjaciela! Czas zejść ze sceny.
bEDAFnJn
Elcia
5 miesięcy temu
Te komentarze sa zbędne,każdy mądry człowiek zamknął by buzie i nie komentował,to sa sprawy Pani Ewy,nie nasze.Nikt nie wie jakby sie zachował w takiej sytuacji,to sa ciężkie chwile jak się traci kogoś bliskiego..i dajcie juz spokuj prosze tym wpisom...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić