Joanna Opozda szykuje wielki powrót. Co z dzieckiem? Wszystko jasne

9

Joanna Opozda już niebawem chce wrócić na plan filmowy. Celebrytka ma wystąpić w filmie "Wieczór kawalerski". Będzie zmuszona sprawy zawodowe godzić z opieką nad synkiem Vincentem. Jak zamierza sobie poradzić w nowej sytuacji?

Joanna Opozda szykuje wielki powrót. Co z dzieckiem? Wszystko jasne
Joanna Opozda (AKPA)

Joanna Opozda nie schodzi z czołówek portali plotkarskich. Ostatnio zrobiło się o niej bardzo głośno za sprawą kolejnych przepychanek z Antonim Królikowskim. Nie da się ukryć, że relacje byłych partnerów są kiepskie.

Para do tej pory nie ustaliła podziału opieki nad synkiem Vincentem. Ostatnio jednak media rozpisywały się o spotkaniu Antka z dzieckiem. Od razu zaczęto się zastanawiać, czy będzie to przełomowy moment.

Aktualnie Vincentem opiekuje się głównie Joanna Opozda. Mimo wielu obowiązków, gwiazda zamierza wrócić na plan filmowy. Zdjęcia do nowej produkcji z jej udziałem mają wystartować już we wrześniu.

Wiadomo, że aktorka wystąpi w filmie "Wieczór kawalerski". Zagra u boku swojego wieloletniego przyjaciela Mateusza Banasiuka.

Joanna Opozda ma plan na siebie. Co z dzieckiem?

Mimo nowych wyzwań zawodowych, Joanna Opozda nie chce rezygnować z opieki nad synkiem. Zamierza mieć Vincenta pod czujnym okiem. W jaki sposób? Okazuje się, że producenci wspomnianego filmu mają zapewnić aktorce bardzo komfortowe warunki.

Podczas zdjęć będę miała prywatny kamper, więc synek będzie ze mną na planie - zaznaczyła Opozda w rozmowie z "Party".

Co istotne, na planie nie będzie sama. Pomoc w pilnowaniu Vincenta zaoferowały bowiem bliskie jej osoby. Ma uzyskać wsparcie ze strony mamy oraz siostry. Wszystko wskazuje więc na to, że z taką pomocą zdoła bez problemu wrócić do obowiązków służbowych.

Niewiadomą jednak wciąż pozostaje rola Antka Królikowskiego. Trudno przewidzieć, jak wielki będzie wpływ ojca na wychowanie Vincenta. Póki co, aktor może liczyć jedynie na sporadyczne wizyty u synka. Ich kontakt jest zatem znikomy.

Zobacz także: Agnieszka Hyży o przejściu Edwarda Miszczaka do Polsatu
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić