aktualizacja 

Julia Wieniawa i stos ciał. Oto plakat filmu "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją"

4

"Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" to film, w którym zagrali m.in. zakochani Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki. Produkcja dostarczy ogromu emocji. To nie jest film dla ludzi o słabych nerwach.

Julia Wieniawa i stos ciał. Oto plakat filmu "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją"
Wieniawa i Rozbicki zagrali razem w nowym filmie (Instagram @juliawieniawa)

Julia Wieniawa jakiś czas temu zakończyła zabawę w kotka i myszkę. Oficjalnie poinformowała, że jest w związku z Nikodemem Rozbickim. Jednocześnie donosiła, że nie chce zbyt mocno eksponować swojego związku.

Rozbicki i Wieniawa zagrali razem w filmie "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Opowiada on historię imprezy sylwestrowej. Zabawa "szybko przeradza się w wielki dramat, podczas którego kończą się nadzieję na miłość, a tajemnice wychodzą na jaw".

W Sylwestra może zdarzyć się wszystko. Zwłaszcza kiedy pogmatwane relacje oraz uczuciowe napięcia zmieszają się z używkami i niebezpiecznym seksem. Na własne oczy doświadczają tego dwaj detektywi, gdy w Nowy Rok wchodzą do podmiejskiego domu pełnego trupów, nie mogąc ustalić przyczyny masakry - można przeczytać w oficjalnym opisie filmu.

"Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Oto plakat. Kiedy premiera?

Julia Wieniawa we wtorek zaprezentowała plakat promujący nowy film, w którym wystąpiła u boku swojej drugiej połówki. Oczywiście Julka jest jego główną bohaterką. Celebrytka spogląda na stos martwych ciał, które zostały rozrzucone na podłodze.

Premiera filmu "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" już 28 grudnia. Będzie można go oglądać za pośrednictwem Netfliksa.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić