Justyna Kowalczyk znów wzrusza. "Samotna, uśmiechająca się przez łzy mama"

9

Justyna Kowalczyk od śmierci męża stara się zaszczepić w synku miłość do gór. Obecnie podróżują kamperem po Niemczech oraz Austrii i zdobywają kolejne szczyty. Do sieci trafiło nowe zdjęcie.

Justyna Kowalczyk znów wzrusza. "Samotna, uśmiechająca się przez łzy mama"
Justyna Kowalczyk-Tekieli (AKPA)

Justyna Kowalczyk-Tekieli od ponad dwóch miesięcy szuka sposobu na ukojenie bólu po stracie męża. Przy tym cały czas stara się być dzielna dla ich dwuletniego synka, w którym próbuje zaszczepić miłość do górskich szczytów.

Justyna Kowalczyk stara się być dzielna dla synka

W mowie pożegnalnej Justyna Kowalczyk obiecała mężowi, że będzie dalej cieszyć się życiem i zaszczepi w synku miłość do gór. Od tamtej pory zmaga się z trudami samotnego macierzyństwa i szuka kolejnych powodów do uśmiechu.

Będziemy zwiedzać świat i zdobywać szczyty. Będziemy na każdą minutę zachłanni jak on – zapowiedziała.

Ze swoim bólem i stratą walczy poprzez mordercze treningi. Dużo czasu poświęca także na wędrówki z synkiem po górach i zdobywanie kolejnych szczytów. W mediach społecznościowych co chwilę pojawiają się nowe zdjęcia i relacje dokumentujące ich wycieczki.

Justyna Kowalczyk próbuje zarazić syna miłością do gór

Ostatnio Justyna Kowalczyk pokazała, jak jej synek próbuje wspinać się po skałkach w Szwajcarii Frankońskiej oraz podróż kolejką podczas wjazdu na najwyższy szczyt Niemiec. Wcześniej były także ujęcia wózka na tle Tatr Wysokich, czy relacje ze wspólnych wypadów rowerowych.

W piątek sportsmenka udostępniła na swoim Instagramie nowe zdjęcie. Okazuje się, że wraz z Hugotkiem wciąż jeszcze podróżują po Niemczech i Austrii. Przemieszczają się kamperem i nocują na różnorakich kempingach.

Na najnowsze fotce synek biegaczki wspina się do wozu kempingowego. Wpis został opatrzony wzruszającymi słowami:

W ostatnich dniach po niemieckich i austriackich kampingach grasował osobliwy duet. Przeszczęśliwy, bardzo ruchliwy Chłopczyk i jego samotna, uśmiechająca się przez łzy mama.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: Mika
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić