Kasia Cichopek zostawi dzieci na święta. Plan wyszedł na jaw

26

Do świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, ale niektórzy już snują różne plany na ten okres. Tak jest choćby w przypadku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Wiadomo już, co zamierzają robić.

Kasia Cichopek zostawi dzieci na święta. Plan wyszedł na jaw
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski (Licencjodawca, AKPA)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski niedawno oficjalnie potwierdzili związek. Teraz mogą już swobodnie podróżować po Polsce i nie tylko. Nie muszą się obawiać, że przyłapią ich np. paparazzi.

W ostatnich tygodniach celebryci biorą z życia pełnymi garściami. Byli w Izraelu i Nowym Jorku, natomiast teraz planują kolejny wyjazd. Tym razem z okazji Bożego Narodzenia.

Kasia i Maciek planują wyjazd na Boże Narodzenie. Nie chcieli jeszcze ujawnić, gdzie tym razem polecą. Ale chcą, żeby to były bardzo romantyczne święta. Zawsze ciekawie jest je spędzić w innym kraju - powiedziała "Super Expressowi" znajoma pary.

Ujawniła też, że Cichopek lubi wyjazdy świąteczne. Tradycją jest, że w Wielkanoc podróżuje ze swoimi dziećmi. Tak będzie również w 2023 roku. Boże Narodzenie spędzi natomiast bez pociech.

Decyzja ws. dzieci Cichopek już podjęta

W trakcie Bożego Narodzenia Adam i Helenka będą przebywać pod opieką Marcina Hakiela. Kasia Cichopek od momentu rozstania sprawuje pieczę nad dziećmi na zmianę z byłym mężem. Wychodzi na to, że taki podział dobrze się sprawdza.

Marcin z wielką przyjemnością zajmie się dziećmi w czasie świąt - dodaje informator "SE".

Kasia Cichopek układa sobie życie z Maciejem Kurzajewskim, a Marcin Hakiel związał się z tajemniczą Dominiką. Tancerz z pewnością będzie chciał spędzić święta nie tylko z dziećmi, ale również ze swoją nową ukochaną.

O partnerce Marcina Hakiela nie wiadomo zbyt wiele. Tancerz co prawda publikuje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, ale nigdy nie widać twarzy kobiety.

Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję według prostych zasad, pokazuję prawdę, to, co uznam za stosowne do upublicznienia - tłumaczył Hakiel w mediach społecznościowych.
Zobacz także: Kaczyński o płaceniu gotówką. Jest komentarz ministra PiS
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić