Kizo naprawdę to zrobił! Nieoczekiwany gość wystąpił wraz z nim w Kołobrzegu

9

Szerokim echem odbił się występ Kiza na tegorocznej edycji Sun Festivalu. Znany raper wykonał jeden ze swoich hitów wraz z wokalistą, który zasłynął niedawno na TikToku właśnie ze śpiewania jego piosenek. W sieci pojawiło się nagranie wideo z wyjątkowego spotkania.

Kizo naprawdę to zrobił! Nieoczekiwany gość wystąpił wraz z nim w Kołobrzegu
Widownia była pod wrażeniem (TikTok)

Jednym z największych tegorocznych hitów internetu w Polsce było bez wątpienia nagranie z Karlina. Uczestnik miejskiego festynu nagrał kamerą swojego telefonu fragment występu wykonawcy, który odtworzono później na TikToku kilkaset tysięcy razy. Artysta śpiewał utwór "Disney" autorstwa Kizo. Brak podobieństwa do rapera zarówno w wyglądzie, jak i głosie spowodował, że wideo stało się obiektem żartów, ale jednocześnie też ogromnym hitem.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Występ Kizo w Kołobrzegu pokazuje, że życie potrafi zaskakiwać. 29 lipca podczas koncertu na scenie Sun Festivalu znany raper miał przygotowaną dla publiczności niesamowitą niespodziankę. Nagle na scenie u jego boku pojawił się artysta, który zasłynął niedawno pamiętnym wykonaniem jego piosenki na festynie w Karlinie. Zgromadzona pod sceną widownia nie mogła uwierzyć własnym oczom.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Występ obu wokalistów nagrał jeden z uczestników festiwalu. Kizo opowiedział widowni, że gdy zobaczył filmiki to stwierdził, że "muszą to wykombinować". Artyści wykonali wspólnie piosenkę "Disney", która została zaśpiewana na festynie w Karlinie. Na TikToku pojawiło się nagranie wideo z wyjątkowego wykonania tego hitu.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

"Czy to sen, czy jawa?"

Niespodzianka spodobała się zgromadzonej pod sceną publiczności. Zapewne wiele osób znało viralowe filmiki z festynu. Naśladowca Kizo podołał zadaniu i w całości wykonał "na żywo" utwór "Disney" przed liczną widownią. Inicjatywę docenili również internauci. Wielu komentujących pochwaliło rapera za pomysłowość. Ponadto niewątpliwie popularność filmików z festynu dały Kizo duży rozgłos.

Kizo jest mistrzem w takich happeningach - stwierdziła internautka.
Czy to sen, czy jawa? - zapytał komentujący.
Zobacz także: Tanie wycieczki na wakacje 2022? Ekspertka zdradza najlepsze daty
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić