Kolekcja ubrań Martyny Wojciechowskiej. Ceny zwalają z nóg

27

Dziennikarka, podróżniczka, pisarka, działaczka społeczna, a teraz zajmuje się modą. Właśnie powstała nowa kolekcja ubrań, sygnowanych przez Martynę Wojciechowską. Ceny mogą jednak odstraszyć klientów.

Kolekcja ubrań Martyny Wojciechowskiej. Ceny zwalają z nóg
Nowa kolekcja ubrań Martyny Wojciechowskiej. Cena zwala z nóg (Getty Images, 2015 Gallo Images (PTY) LTD )

Martyna Wojciechowska żadnych wyzwań się nie boi. Jako podróżniczka odwiedziła już najbardziej niebezpieczne zakątki świata i niejednokrotnie narażona była na niebezpieczeństwo. Teraz postanowiła zaangażować się w nowy projekt, zdecydowanie bardziej bezpieczny niż poprzednie.

Jak podkreśla Wojciechowska, podstawą jej szafy jest minimalizm, dobre jakościowe materiały i uniwersalny czarny kolor. Taka właśnie ma być kolekcja ubrań MUUV by Martyna.

Nie znajdziecie tutaj żadnych wymyślnych wzorów, ta kolekcja mieści się w dwóch słowach: prostota i funkcjonalność. Dokładnie takich ubrań szukałam, ale przez lata nie mogłam ich dla siebie znaleźć. Dobrze dopasowany golf to jeden z podstawowych elementów mojej garderoby, dlatego w kolekcji go nie mogło zabraknąć - napisała na Instagramie.

Jak czytamy, dodatkowo, ubrania przemyślane są tak, żeby pasowały nie tylko jeden do drugiego, ale i do poprzednich kolekcji marki. Pojawia się jednak problem w postaci ceny.

Za onesie z długimi nogawkami trzeba zapłacić 899 zł. Spodnie dresowe z krótką nogawką kosztują 329 zł, golf 359 zł, a koszula slim 399 zł. Bawełniany podkoszulek to zaś koszt niespełna 200 zł! Wszystkie ciuchy są czarne. Nie mają żadnych ozdób i udziwnień.

Tak, są droższe niż ciuchy z sieciówek, ale jakość i trwałość i uczciwa zapłata pracownikom polskich szwalni, mają po prostu wyższą cenę - tłumaczy Wojciechowska.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Wojciechowska jest uzależniona

Podróżniczka przyznała ostatnio na Instagramie, że mierzy się z uzależnieniem od smartfona. Stwierdziła, że telefon towarzyszy jej niemal nieustannie. Wojciechowska podkreśliła także, że z podobnym problemem zmaga się coraz więcej osób.

Wojciechowska podkreśla, że nie należy demonizować Internetu i mediów społecznościowych. Kryje się w nich bowiem mnóstwo wartościowych treści. Podróżniczka zachęca jednak do umiaru.

Zobacz także: Zwołali kongres, nie mieli masek. Posłanka tłumaczy
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić