Koniec sielanki u Martyniuków?! "Jest rozdarta"

29

Takich wieści nie spodziewał się chyba nikt. Daniel Martyniuk i jego ukochana Faustyna dopiero niedawno wzięli ślub i wszystko wskazuje na to, że są szczęśliwi. Tymczasem karty tarota wskazują na to, że w życiu pary zadzieje się coś niedobrego.

Koniec sielanki u Martyniuków?! "Jest rozdarta"
Daniel Martyniuk z ukochaną Faustyną (Instagram)

Pod koniec października Daniel Martyniuk mocno zaskoczył. Wszystko za sprawą ceremonii ślubnej na Bali. Krnąbrny syn Zenka Martyniuka poślubił Faustynę Jamiołkowską.

Niegdyś tworzył z nią związek. Relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Daniel porzucił partnerkę i poniżał ją w sieci.

Dziewczyna aspiruje na panią prokurator. Jakby ktoś się nudził, to 200 złotych i robi wszystko - pisał Daniel.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Opóźniona szczepionka na COVID. "Pogniewaliśmy się z firmą Pfizer"

Wygląda na to, że czas uleczył rany. Dziś para jest już po ślubie i wszystko wskazuje na to, że Faustyna oraz Daniel wiodą szczęśliwe życie. Czy coś może zakłócić ich sielankę? Karty podpowiadają, że taki scenariusz jest niestety możliwy.

Zgrzyt u Martyniuków? "Lęki emocjonalne"

O sytuację u nowożeńców portal ShowNews podpytał wróżkę. Twierdzi ona, że u Martyniuków już teraz wystąpił mały zgrzyt.

U Faustyny karty wskazują na pewne wahanie, widoczne w Dwójce Mieczy. Kobieta jest rozdarta, może mieć wątpliwości, czy podjęła słuszną decyzję. Ma poczucie braku pełnego obrazu sytuacji, wychodzą na wierzch lęki emocjonalne - stwierdziła.

Pochyliła się też nad postawą Daniela. Oceniła, że mężczyzna odczuwa strach przed pewnym poziomem zaangażowania. To jednak nie wszystko! Kobieta mówiła również o tajemniczym wydarzeniu w życiu Martyniuka juniora.

U Daniela karta Wieży wskazuje na gwałtowne wydarzenie, które zmieniło jego sposób postrzegania relacji. Możliwe, że mężczyzna nie dostrzega jeszcze oczyszczającego charakteru tej sytuacji - ujawniła.

Oczywiście takie wynurzenia trzeba traktować z przymrużeniem oka. Nierzadko rozmijają się one z rzeczywistością.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić