Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Królowa Elżbieta nie lubi rodziców Kate. Powód ujrzał światło dzienne

14
Podziel się:

Kate Middleton cieszy się uwielbieniem milionów Brytyjczyków. Wybrankę Williama lubi także sama monarchini, jednak już jej rodzice nie mogą liczyć na podobne względy. Wręcz przeciwnie, Carole i Michael Middletonowie nie są lubiani przez Elżbietę II.

Królowa Elżbieta nie lubi rodziców Kate. Powód ujrzał światło dzienne
Carole i Michael Middletonowie nie cieszą się sympatią królowej Elżbiety. Jaki jest powód? (Getty Images, 2022 Simon Stacpoole/Offside)

Mimo że Kate Middleton bywa nazywana "dziewczyną z ludu", w rzeczywistości dorastała w bardzo uprzywilejowanej rodzinie. Carole i Michael Middletonowie dorobili się, prowadząc świetnie prosperującą firmę, a wielkość ich majątku szacuje się na kilkadziesiąt milionów funtów. Ani żonie księcia Williama, ani jej siostrze i bratu nigdy niczego nie brakowało.

Królowa Elżbieta nie lubi rodziców Kate Middleton. Jaki jest powód?

Jak jednak podają media, królowa Elżbieta nie przepada za teściami swojego najstarszego wnuka. Nie wynika to jednak z "parcia na szkło" pary czy skłonności do ekstrawagancji – wręcz przeciwnie, Carole i Michael Middletonowie świetnie znają zasady etykiety, a także niczym ognia unikają paparazzi i dziennikarzy tabloidów.

Przyczyną, dla której obecna królowa Wielkiej Brytanii nie lubi Middletonów, jest różnica w poglądach na wychowanie. Elżbieta II na pierwszym miejscu zawsze stawiała państwo, a wzorowe wypełnianie monarszych obowiązków było ważniejsze nawet od jej czworga dzieci.

Carole i Michael Middletonowie uwielbiają spędzać czas ze swoimi wnukami, w tym między innymi dziećmi Kate i Williama. Małżeństwo zachowuje się jak stereotypowi dziadkowie, rozpieszczając dzieci i pozwalając im na więcej, niż przewiduje królewska etykieta. Chętnie zabierają Georga, Charlotte i najmłodszego z tej gromadki Louisa w miejsca, w jakich lubią się bawić "zwykli" Brytyjczycy.

Królowa Elżbieta zdecydowała się wychować swoje dzieci w zupełnie inny sposób. Karolem, Anną, Andrzejem i Edwardem najczęściej zajmowały się wysoko wykwalifikowane nianie, a nie własna matka. Byli oni trzymani pod kloszem i nie zawsze mogli oni decydować o swojej przyszłości, lecz często musieli poddać się woli despotycznych rodziców.

Monarchini jest zirytowana faktem, że Carole i Michael Middletonowie pozwalają wnukom na – jej zdaniem – zbyt wiele. Elżbiecie II nie podoba się, że oni sami nie widzą niczego złego w swoim postępowaniu. Dodatkowo Kate Middleton polega na radach odnośnie do wychowania dzieci właśnie rodziców, a nie babki swego męża.

Zobacz także: Zobacz też: Tajemnica księżnej Diany. Ten zwyczaj królowej doprowadzał ją do szału
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(14)
Maria
3 miesiące temu
Cóż wieczna nie będzie. Ełżbieta ll nigdy matką nie była tylko rodzicielką dlatego jej podejście do dzieci i życia rodzinnego niestety całkowicie się nie sprawdziły
Erato
3 miesiące temu
Niewątpliwie nawet dzieci arystokracji nie mówiąc o nuworyszach nie są wychowywane tak jak królewskie. Wpajanie twardych zasad od małego to typowe dla rodów monarszych.Dlatego Diana i Meghan nie mogły się odnaleźć na dworze. Kate dała radę ale widzimy, że kontakty dzieci z jej rodzicami nie podobają się monarchini.W końcu jedno z nich obejmie w przyszłości brytyjski tron.
Ania
3 miesiące temu
Jak ma polegac na " babce swojego meza" skoro ona o wychowaniu pojecia niema - przeciez jej dziecmi zajmowaly sie nianki
Sara
3 miesiące temu
Co królowa ma do gadania ? Już dawno powinna oddać koronę wnukowi , a ona chce rządzić każdym , i jeszcze nie wiadomo kiedy William zasiądzie na tronie , bo przed nim jest jego ojciec ! A dzieci przede wszystkim potrzebują matki i ojca i Kety świetnie sprawdza się w roli nie tylko królewskiej rodziny ale również w roli matki . Widać jak super dobrze sprawdzają się w roli rodziców , dzieci są szczęśliwe i William z Kety są szczęśliwi i pasują do siebie jakby wycięci z żurnala . William skończył 40 lat , jeśli jego ojciec przejmie koronę , to on ma szansę zasiąść na tronie za 30 lat , a za 30 lat dzieci Williama będą w jego wieku przed 40 🤕🤔
Matka
3 miesiące temu
Różnica polega na tym że rodzice Kasi nie są para królewska jak Elka i Filip
Teresa1
3 miesiące temu
Dzieci muszą się bawić, od tego jest dzieciństwo. A jakie mieli William i Harry?. Żadne. Na wszystko będzie czas, ale królowa Elżbieta ma staroświeckie poglądy pomimo że żyjemy w 21 wieku. A tak na marginesie, po co Anglikom królowa?. Lubią być poddanymi? Tamte czasy już minęły. A Anglicy utrzymują i Królowa i dwór!.
Edek
3 miesiące temu
Nie lubi ich, bo to zwykli karierowicze, pragnący tytułów szlacheckich. Własną córkę tresowali od dziecka, by została żoną Williama. Był o tym ciekawy program na BBC. Ich podejście do wychowywania dzieci i wnuków nie ma z tym nic wspólnego.
Kolo
3 miesiące temu
Oni mają czas żyjąc oderwani od rzeczywistości utzymywani przez społeczeństwo opływając we wszystko żeby się nie lubić I ogólnoe zajmować bzdurami bez znaczenia
Gosc
3 miesiące temu
Te wnuki Harry i Wiliam pomieszali królewska krew prowadzili plebs na salony i maja teraz utrapienie,poddani musza harować i kłaniać się plebsowi jeszcze a nie tylko dworzanom ,ale tam cyrk
Angol
3 miesiące temu
Starej sie kompletnie śruba odkręciła!
Farmazon
3 miesiące temu
Ja też ich nie lubię - wszystkich i wystawiam na nich organ każdej władzy :)
gość,
3 miesiące temu
I dobrze bo to są dziadkowie I tak powinno być
Chill
3 miesiące temu
PrzyjdZie czas na dorosłe życie pełne obowiązków i robienia rzeczy wbrew swojej woli (dla idei) teraz niech się bawią ...są dziećmi
Pegi
3 miesiące temu
Z tym się zgadzam Życie idzie do przodu. To nie średniowiecze
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić