Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
WKZ
|

Krzysztof Kowalewski był w strasznej formie. "Ledwo chodził, mocno schudł"

1
Podziel się

Krzysztof Kowalewski zmarł 6 lutego. Nie było tajemnicą, że jeden z najwybitniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów miał w ostatnich latach poważne problemy ze zdrowiem. Wielbiciele Kowalewskiego nie wiedzieli jednak o wszystkim.

Krzysztof Kowalewski był w strasznej formie. "Ledwo chodził, mocno schudł"
Krzysztof Kowalewski miał 83 lata (AKPA)
bFdVDjKd

Kowalewski już kilka lat przed śmiercią mówił bez ogródek, że jest w coraz gorszej formie i co jakiś czas trafia do szpitala. - Operacje, operacyjki, biologicznie się zużywam, na szczęście jeszcze nie do końca, ale to jest w starości najbardziej do du... Odpukać, umysł jeszcze domaga, ale też się czasem niepokoję, kiedy nie mogę sobie przypomnieć jakiegoś nazwiska - mówił Kowalewski w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" w 2014 r.

Kiedy rozeszła się wieść o jego śmierci, żona aktora Agnieszka Suchora napisała na Facebooku: "Najdroższy Najwspanialszy Najczulszy. Nie przegrał żadnej walki!". Jan Englert dodał od siebie, że "chorobom, które go trawiły od dawna, nie pozwalał zakłócać radości życia".

bFdVDjKf

Rok temu aktor trafił do szpitala z powodu kłopotów z sercem. - Serce Krzysia po raz kolejny zastrajkowało. Już jest lepiej, ale było bardzo źle - mówił wtedy informator "Na żywo".

Tymczasem "Super Express" dotarł do osoby z otoczenia aktora, która potwierdziła, że z Kowalewskim było coraz gorzej. 83-latek zmagał się z wieloma problemami, a jego komfort życia był daleki od ideału.

bFdVDjKl
Krzysiek ostatnio bardzo chorował. Ledwo chodził o kulach, mocno schudł. Miał problemy z sercem i cukrzycą - zdradza źródło gazety.
Zobacz także: Oni odeszli w 2020 roku
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdVDjKG
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(1)
Ela
10 miesięcy temu
Ja to wreszcie postanowiłam o siebie zadbać. Kupiłam sobie catering dietetyczny warszawski dzień od Pana Gesslera i mam nadzieję, że uda mi się schudnać.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić