Bogdan Kicka| 

Krzysztof Rutkowski kiedyś tak nie wyglądał. Ciężko go rozpoznać

283

Krzysztof Rutkowski to postać znana głównie z działalności detektywistycznej. Zyskał rozgłos dzięki udziałowi w wielu głośnych sprawach, gdzie często działał na granicy prawa. Fizycznie natomiast detektyw dał się zapamiętać ze swojej charakterystycznej fryzury. Ta, jak się okazuje, nie zawsze mu jednak "towarzyszyła". Jak wyglądał kiedyś?

Krzysztof Rutkowski kiedyś tak nie wyglądał. Ciężko go rozpoznać
Krzysztof Rutkowski. (AKPA)

Krzysztof Rutkowski jest znany z angażowania w szeroko komentowane sprawy, często o dużym medialnym zainteresowaniu. Zaliczamy do nich chociażby poszukiwania zaginionych osób czy udział w akcjach mających na celu odzyskiwanie dzieci zabranych przez jednego z rodziców.

Rutkowski wielokrotnie podkreślał swoją gotowość do działania także poza granicami kraju, co jeszcze bardziej potęgowało jego obecność w mediach. Poza działalnością detektywistyczną Krzysztof Rutkowski próbował swoich sił w polityce oraz był obecny w programach telewizyjnych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rutkowski o stylizacji toruńskiej: "Kosztowała 10 tysięcy złotych. Czy ja jestem wylansowany?"

Fryzura Krzysztofa Rutkowskiego

Krzysztof Rutkowski stał się rozpoznawalną postacią również przez swój wyjątkowy wygląd. Jego znakami rozpoznawalnymi są biżuteria, koszule z rozpiętymi guzikami czy ciemne okulary. Niedawno Rutkowski zdecydował się na znaczne zmiany w swoim wizerunku, co jeszcze bardziej podkreśla jego indywidualność i chęć wyróżniania się.

Na szczególną uwagę zasługuje jego wyróżniająca się, kwadratowa fryzura. Ta niewątpliwie sprawiła, że detektyw został swego rodzaju ikoną polskiego show-biznesu. Rutkowski wyjawił, że inspiracją dla tak niezwykłego uczesania był Minecraft, ulubiona gra jego syna. Zdradził, że chciał wspierać zainteresowania dziecka. Przygotowanie fryzury zajmuje mu blisko godzinę każdego dnia.

Detektyw nie zawsze tak wyglądał

Co ciekawe, lata temu Rutkowski wyglądał zupełnie inaczej i nie nosił jeszcze swojego charakterystycznego "kwadratowego" uczesania. Jak wówczas wyglądał? Poznalibyście go?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić