Magda Gessler była przerażona! "Nadaje się do zamknięcia"

7

Magda Gessler ma za sobą kolejne trudne doświadczenia. Tym razem były one związane z wizytą we wrocławskiej restauracji "Nie ma jak u mamy". Największym wyzwaniem okazało się wykreowanie szefa z prawdziwego zdarzenia.

Magda Gessler była przerażona! "Nadaje się do zamknięcia"
Magda Gessler (Kuchenne rewolucje)

"Kuchenne rewolucje" nie od dziś cieszą się sporą popularnością. Trwa już 26. sezon tej popularnej produkcji. W dziewiątym odcinku najnowszej serii Magda Gessler wybrała się do Wrocławia, by wesprzeć Paulinę i Grzegorza, właścicieli restauracji "Nie ma jak u mamy".

Wizyta rozpoczęła się pozytywnie. Po spróbowaniu barszczu przygotowanego przez kucharki z Ukrainy Magda Gessler była wręcz zachwycona.

Bardzo dobry. Idealnie doprawiony. Brak wędzonki, brak różnych mięs, ale warzywa są fantastycznie ugotowane - zaznaczała słynna restauratorka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Minister zdumiała słowami o cenach. "Albo ślepa, albo kłamie"

Później było już tylko gorzej. Pozostałe dania okazały się bowiem wielkim rozczarowaniem.

To jest jakiś odlot. Marchewka jest po prostu jak deser, a kapusta kiszona jest źle ukiszona i do tego tak pocukrzona. Placki są żółte, bardzo słone i doprawione ulepszaczami - rozprawiała Gessler.

Odgrzewali jedzenie. Zdecydowana reakcja Magdy Gessler

Dużym mankamentem było to, że restauracja odgrzewała dania w mikrofalówkach. - Proszę kupić pojemniki do przechowywania żywności. I mikrofalówki wszystkie "go"! To jest śmiertelne dla ludzi. Odgrzewamy inaczej. Jest brudno, za dużo plastiku. Produkty są zaniedbane, robicie rzeczy na zapas. To nadaje się do zamknięcia - grzmiała gwiazda.

Gessler zasugerowała, że kucharki należy wymienić. Ukrainki skarżyły się natomiast, że szef nie umie zarządzać kuchnią. Popularna restauratorka zdecydowała się zareagować.

Ty powinieneś przede wszystkim zarządzać tym, a ty uciekasz od tych Ukrainek, bo się ich boisz. Jak można się bać kogoś, komu dajesz pracę - mówiła do właściciela.

Gwiazda TV postanowiła zmienić wystrój, menu i nazwę restauracji. Gdy odwiedziła "Bistro Sama Rozkosz" po wdrożeniu modyfikacji, była wręcz wniebowzięta.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić