aktualizacja 

Magdalena Schejbal żyje w stresie. Między aktorką a jej rodziną jest źle

44

Mogłoby się wydawać, że Magdalena Schejbal wiedzie w Zakopanem idealne życie. Jak jednak donoszą media, nic bardziej mylnego – w ostatnim czasie w domu gwiazdy panuje wyjątkowo napięta atmosfera. Coraz częściej Schejbal musi szukać wytchnienia w stolicy.

Magdalena Schejbal żyje w stresie. Między aktorką a jej rodziną jest źle
Magdalena Schejbal nie ma łatwego życia. W jej domu ciągle mają miejsce awantury (AKPA, AKPA, Podlewski)

Magdalena Schejbal, jej partner i pociechy dzielą życie między Podhalem i Warszawą. Jak jednak podaje tygodnik "Życie na Gorąco", w ostatnim okresie ten układ zaczął się psuć. Zakochani mają kłopoty z utrzymywaniem związku na odległość.

Magdalena Schejbal i jej bliscy przechodzą trudny okres?

Schejbal otwarcie mówi o tym, że jej związek jest daleki od ideału. Aktorka wyjawiła w rozmowie z tygodnikiem, że awantury zdarzają się praktycznie codziennie. Niejednokrotnie nachodzi ją ochota, aby trzasnąć drzwiami i opuścić dom.

Chciałabym niejednokrotnie wszystko wykrzyczeć i trzasnąć drzwiami. Patrzę jednak na Sławka, dwójkę dzieciaków i uspokajam się. Tak! Prawie codziennie się kłócimy – zwierzyła się Magdalena Schejbal w wywiadzie dla "Życia na Gorąco".
Zobacz także: Zobacz też: Strzelanina i dramat w rodzinie Opozdy

Magdalena Schejbal od kilkunastu lat pozostaje w związku z Sławomirem Ziębą Drzymalskim. Według ustaleń portalu Pomponik wybranek aktorki pochodzi z Podhala i właśnie ze względu na niego Schejbal zdecydowała się nie tylko przenieść do Zakopanego, lecz nawet otworzyła z Drzymalskim restaurację Dworzec. Gościom oferowali nie tylko pyszne jedzenie, ale także "duchową" strawę w postaci koncertów czy przedstawień.

Ostatecznie Schejbal i Drzymalski byli niestety zmuszeni zamknąć wymarzony biznes i – według Pomponika – od tamtego czasu w związku pary zaczęły się pierwsze zgrzyty. Dodatkowo aktorkę ma coraz bardziej męczyć konieczność dzielenia czasu pomiędzy dwa tak odległe od siebie regiony Polski, ponieważ to właśnie w stolicy odbywają się jej najważniejsze projekty zawodowe.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić