Marek Kondrat został tatą w wieku 68 lat. Teraz wyznał, co o tym myśli

60

Trzy lata temu na świat przyszła Helenka, najmłodsza córeczka Marka Kondrata. 71-latek co prawda obecnie znajduje się już na emeryturze, ale na brak zajęć w domu z pewnością nie może narzekać.

Marek Kondrat został tatą w wieku 68 lat. Teraz wyznał, co o tym myśli
Marek Kondrat (AKPA, AKPA)

W wieku 68 lat Marek Kondrat ponownie został tatą. Wszystko za sprawą przyjścia na świat córeczki Helenki. To owoc jego miłości z córką Grzegorza Turnaua - Antoniną.

Starsze dzieci Kondrata mają po 47 i 41 lat. Zapewne obecnie ojcostwo ma dla niego zupełnie inny wymiar niż dawniej.

Zostanie tatą w wieku prawie 70 lat to dla Kondrata nie tylko przyjemność, ale i wyzwanie. Swoimi refleksjami na ten temat podzielił się w trakcie wywiadu dla "Polityki".

Po raz trzeci ojcem zostałem w wieku, kiedy już inni byli dziadkami. Za późno. Ale czerpię z tego garściami, bo dopiero teraz mam szansę obserwować, jakim cudem jest ta mała, krucha istota. Ile uwagi trzeba jej poświęcić - powiedział.

"Skupiam się na najważniejszym"

Wiek sprawia, że Kondrat skupia się jedynie na najistotniejszych sprawach. Potrafi odciąć się od innych, mało ważnych kwestii.

Jest mi tak dobrze, że aż się martwię. Już nawet nie wołam "do broni", nie czytam konstytucji. Skupiam się na najważniejszym. Na tych, których kocham i którzy mnie kochają, na przyjaciołach - dodał.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić