aktualizacja 

Marzena Rogalska pozuje topless. Internauci: "Wstydu nie masz"

697

Marzena Rogalska zamieściła na Instagramie odważne zdjęcie. Dziennikarka zapozowała.... topless. Fotografia wywołała różne reakcje wśród jej obserwatorów. Mimo że zdjęcie ma wyrażać poparcie dla akcji "Top Freedom" wielu internautów skrytykowało Rogalską za "świecenie biustem".

Marzena Rogalska pozuje topless. Internauci: "Wstydu nie masz"
Marzena Rogalska zapozowała topless (Instagram)

Była dziennikarka TVP i obecna prowadząca program "Miasto Kobiet" na TVN Style - Marzena Rogalska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Tylko na Instagramie obserwuje ją ponad 260 tys. internautów. Jest ostatni wpis na tej platformie, wzbudził wiele kontrowersji. Dlaczego? Wszystko za sprawą odważnego zdjęcia, na którym widzimy dziennikarkę bez biustonosza.

Rogalska zdecydowała się opublikować takie zdjęcie w ramach promowania akcji "Top Freedom".

Jest to akcja promująca równość i akceptację do odsłaniania klatki piersiowej niezależnie od płci, akcja upominająca się o prawo do karmienia piersią w miejscach publicznych, o równy strój szkolny niezależnie od płci, o nieseksualizowanie dziewczynek i szacunek dla każdego ciała bez względu na jego cechy - wyjaśniła dziennikarka.

Internauci mają podzielone zdania w kwestii publikacji tak odważnego zdjęcia Rogalskiej. Mimo że fotografię polubiło już ponad 5 tys. obserwatorów, w komentarzach pojawiło się sporo niepochlebnych komentarzy pod adresem dziennikarki.

"Wstydu nie masz", "Z całym szacunkiem, ale ja wolę trochę intymności zachować", "Czy to jest aż tak ważne, żeby świecić biustem?", "Nie czuję potrzeby, żeby pokazywać publicznie własne piersi. Są moje, a nie publiczne. Ale w sumie czego nie robi się dla pieniędzy i popularności. Twarz jest już popularna. Cycki jeszcze nie. Pani Marzeno, kiedy pani zdejmie majtki?", "Ta chora akcja to kolejny pomysł, jak bezkarnie świecić wszystkim wszędzie" - czytamy w komentarzach pod zdjęciem Rogalskiej.

Część internautów popiera akcję i zachwyca się fotografią. "Piękne zdjęcie, piękna akcja, uwielbiam Twoje społeczne zaangażowanie", "Brawo" - czytamy pod zdjęciem.

Inni napisali tylko: "Nie rozumiem tej akcji".

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Księżna Meghan o bolesnych stereotypach dotyczących kobiet
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić