Filip Borowiak
Filip Borowiak| 
aktualizacja 

Michał Koterski planuje drugi ślub. Zdradził nam, co na to jego żona

101

Michał Koterski, uwielbiany w naszym kraju aktor i satyryk, tylko w rozmowie z Wirtualną Polską wspomina swój bajkowy amerykański ślub z początku tego roku oraz zdradza, gdzie planują ze swoją żoną Marcelą wziąć ślub kościelny. Pierwsza uroczystość miała miejsce w Miami, druga również odbędzie się poza Polską.

Michał Koterski planuje drugi ślub. Zdradził nam, co na to jego żona
Misiek Koterski o ślubie kościelnym z Marcelą Leszczak (AKPA, AKPA)

Michał Koterski odwiedził studio Wirtualnej Polski, by porozmawiać m.in. o nowym programie "Back to School" oraz sukcesie swojej autobiografii "To już moje ostatnie życie". Cały wywiad z aktorem ukaże się w poniedziałek wieczorem na kanale Wirtualnej Polski na YouTube.

W ostatnim przedpremierowym fragmencie prezentujemy fragment, w którym Koterski wraca wspomnieniami do swojego ślubu, który odbył się w styczniu tego roku w Miami. W USA Michał Koterski i Marcela Leszczak wzięli ślub cywilny. Czy teraz planują również ślub kościelny?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Michał Koterski zdradza szczegóły bajkowego amerykańskiego ślubu z Marcelą. Kiedy planują ślub kościelny?
Pierwsze świadectwa (wiary - przyp. red.), jakie dawałem, to u Salwatorianów. Zgłosili się kiedyś do mnie, żebym przyszedł i opowiedział o swojej drodze. Zaprzyjaźniłem się z nimi. Chrzcili potem mojego ojca, a jak przygotowywałem się do filmu "7 uczuć", to zaprosili mnie na spotkanie z młodzieżą, żebym mógł się przygotować. Przed styczniowym ślubem zgłosił się do mnie jeden z tych księży i mówi: 'Słuchaj Misiek, jest niesamowita pielgrzymka w Chicago dla Polonii, w której idzie kilka tysięcy ludzi'. Ja mu odpowiedziałem: 'Słuchaj Paweł, ja biorę ślub, ale cywilny'. A on na to: 'To super, to może w Chicago weźmiecie kościelny?' - powiedział nam Michał Koterski.

Okazuje się, że Michałowi Koterskiemu i jego żonie bardzo spodobał się ten pomysł.

(Ksiądz Paweł - przyp. red.) mówi, że będziemy iść z tą pielgrzymką z Polonią, na końcu zagrają nam górale i na tej końcowej mszy weźmiemy ślub. Pomyślałem sobie, że to fantastyczny pomysł i że przyszedł z góry, Bóg nam podał rękę. Zapytałem Marceli, co ona na to i powiedziała, że świetnie, że to super pomysł - dodał Michał Koterski.

A jak wyglądał od kulis bajkowy ślub Michała i Marceli w Miami? Jak Michałowi mówi się teraz do Marceli "żono"? I jaką pogodę mieli na ślubie? Na te pytania odpowiedzi również znajdziecie w naszym materiale wideo.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zobaczcie też nasz ostatni wywiad z gwiazdą ze studia Wirtualnej Polski. Gościnią ostatniego odcinka była Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazda TVN wróciła w nim wspomnieniami m.in. do prowadzenia programu "Na językach" oraz konfliktu z Dodą. Zdradziła również, dlaczego bardzo ważnym wywiadem w jej karierze była rozmowa z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim. Cały wywiad można obejrzeć poniżej:

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak: Dziś już nie wyobrażam sobie prowadzić programu "Na językach"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić