BOB| 

Michał Piróg ostro o zwolnieniu Michała Szpaka z TVP. Mówi o "bagnie"

59

Wokół "The Voice" było sporo zamieszania, gdy z programu odeszli Michał Szpak i Andrzej "Piasek" Piaseczny. Michał Piróg skomentował to w bardzo mocnych słowach.

Michał Piróg ostro o zwolnieniu Michała Szpaka z TVP. Mówi o "bagnie"
Michał Piróg ostro skrytykował TVP (AKPA, Jacek Kurnikowski)

W polskiej edycji "The Voice" było już wielu trenerów, ale nikomu nie udało się pracować w programie od początku do końca. Stacja często zmienia gwiazdy. Ten los spotkał już m.in. Michała Szpaka i Andrzeja Piasecznego.

Michał Piróg ostro o TVP

Krążą plotki, że obaj stracili pracę przez swoje poglądy na różne tematy, które nie są zgodne z linią Telewizji Polskiej. Prawdy nikt nigdy nie powie, ale niektórych cieszy fakt, że Szpak i "Piasek" wydostali się z tej telewizji. W tej grupie jest na przykład Michał Piróg.

- Ja zawsze się cieszę jak komuś się uda wyjść z bagna. Sam program wydaje się być super i pewnie taki jest. Miałem przyjaciela, który był w programie The Voice of Poland i dobrze to wspominał. Bo to jest bardzo profesjonalny program. Na pewno szkoda, że wyraziste osoby, znające się na tym co robią, nie są dalej jurorami, tylko ze względu na to, że coś tam powiedziały, albo myślą trochę inaczej - mówi Michał Piróg w portalu jastrzabpost.pl.

Tancerz znany m.in. z programu "You Can Dance" twierdzi, że nigdy nie przyjąłby oferty z TVP. Mówiąc o kolegach, którzy nie mają z tym oporów, używa mocnego porównania.

- Nie znam poglądów ani Andrzeja, ani Michała w tej kwestii, może im to nie przeszkadzało. Może mają do tego podejście, że to jest tylko i wyłącznie rozrywka. Ja niestety nadal uważam, że muzycy, którzy grali u Hitlera, też grali tylko muzykę, ale jednak grali ją dla Hitlera - wypalił celebryta.
Zobacz także: "Dance Dance Dance". WYPADEK na planie! "To było szokujące i paraliżujące dla wszystkich" (WIDEO)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić