Michał Wiśniewski kupił synowi samochód. Ile jest warty?

264

Michał Wiśniewski najpierw towarzyszył Xavierowi podczas egzaminu na prawo jazdy, a teraz postanowił dać mu prezent - pierwszy samochód! Jaką furą będzie jeździć syn popularnego piosenkarza?

Michał Wiśniewski kupił synowi samochód. Ile jest warty?
Na zdjęciu: Michał i Xavier Wiśniewscy (Instagram)

Xavier Wiśniewski zdał egzamin na prawo jazdy za drugim podejściem. Ten sukces bardzo mocno przeżywał jego ojciec Michał, który dzielnie towarzyszył swojemu dziecku podczas tego ważnego momentu.

Michał Wiśniewski nie chciał, by jego syn był kierowcą tylko w teorii. Krótko po udanym egzaminie postanowił kupić mu samochód.

Xavier zdał prawko tuż po Fabienne (kobiety górą!) i odziedziczył 16-letnią Mazdę 3 zwaną "Czarną Strzałą" na "boskich", częstochowskich numerach. Wypucowany samochód otrzymał nowe kołpaki za 49 zeta i nową "gałkę" skrzyni biegów. Podrasowanie zdjęcia filtrem "NewYork" i wygląda jakbym kupił nowy w salonie, a to tylko postój przed drogerią - pisze Wiśniewski.

Ile kosztuje taka mazda? Gwiazdor nie podał zbyt wiele szczegółów, jednak prawdopodobnie jest to auto warte około 12-20 tys. złotych.

Podróż w czasie. "Samochód poszedł do kasacji"

Wzruszające momenty polegające na przekazaniu Xavierowi kluczyków do jego pierwszego auta doprowadziły do tego, że Michał Wiśniewski przypomniał sobie swój pierwszy pojazd.

Mój pierwszy samochód to była ledwo trzymająca się kupy Skoda 100. Nomen omen - czerwona. Niestety, wpuściłem za kółko kolegę, który na pierwszym skrzyżowaniu wjechał na czerwonym świetle i samochód poszedł do kasacji, ale na szczęście nikomu nic się nie stało - relacjonuje na Instagramie.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić