Monika Zamachowska przerywa milczenie. Mówi o zdradzie męża

219

Zbigniew Zamachowski ostatecznie rozstał się ze swoją żoną Moniką. Dziennikarka zdecydowała się opowiedzieć o okolicznościach tego zdarzenia w wywiadzie z tygodnikiem "Wprost". Przyznała, że ich związek przeszedł wiele prób. Doszło nawet do zdrady.

Monika Zamachowska przerywa milczenie. Mówi o zdradzie męża
Monika Zamachowska podzieliła się z czytelnikami tygodnika szczegółami odnośnie swojego życia osobistego. Mówiła o związku ze Zbigniewem Zamachowskim. (Instagram)

Monika Zamachowska udzieliła wywiadu tygodnikowi "Wprost". Ostatni okres nie był łatwy dla dziennikarki – przeżyła rozstanie ze swoim mężem, aktorem Zbigniewem Zamachowskim. Wzięli ślub w 2014 roku, jednak ich uczucie ostatecznie nie przetrwało próby czasu.

Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się. Wcześniej przetrwali zdradę

Dziennikarka postanowiła opowiedzieć w wywiadzie o szczegółach rozstania z mężem. Przyznała, że ich małżeństwo nie było sielanką, jednak Monika Zamachowska przyjmowała je jako zwykły element życia. Wybaczyła mężowi nawet, kiedy w związku doszło do zdrady.

Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy, ze zdradą męża włącznie, to były kłopoty jak w innych związkach – zwierzyła się w wywiadzie Monika Zamachowska ("Wprost").

Monika Zamachowska nie kryła, że ogromnie zależało jej na ratowaniu związku. W styczniu para zdecydowała się nawet na wspólny wyjazd. Ostatecznie Zbigniew Zamachowski uznał, że małżeństwo nie ma przyszłości i postanowił odejść. Dziennikarka dowiedziała się tego, gdy po rozstaniu otrzymała telefon od prawniczki męża.

Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka, właściwie moja prawniczka. Powiedziała, że nasz styczniowy wyjazd był ostatnią, nieudaną próbą ratowania małżeństwa – mówi Zamachowska w rozmowie z "Wprost".

Mimo trudnych doświadczeń Monika Zamachowska nie traci nadziei, że ułoży sobie życie osobiste. Dziennikarka zapowiedziała, że w najbliższym czasie zamierza skupić się na swoich najbliższych i wierzy, że na jej drodze w przyszłości stanie "ten jedyny". – Mam nadzieję, że to nie jest koniec miłości w moim życiu – stwierdziła.

Zobacz także: Zobacz też: Wszystkie związki Moniki i Zbigniewa Zamachowskich
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić