Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|

Rozstanie jej się opłaciło? Monika Zamachowska idzie jak burza!

10
Podziel się:

Monika Zamachowska rozstała się niedawno ze Zbigniewem Zamachowskim. I choć serce bez wątpienia cierpi, tak portfel celebrytki dawno nie zyskiwał tak, jak teraz.

Rozstanie jej się opłaciło? Monika Zamachowska idzie jak burza!
Monika Zamachowska. (AKPA)

Monika Zamachowska nie jest dziś tak popularna, jak kiedyś. Dawno temu wybrała spokojne życie u boku męża i dzieci. W telewizji pojawiała się gościnnie, a jej codzienność można było śledzić na Instagramie. Na co dzień zajmowała się prowadzeniem konwersacji w języku angielskim i hiszpańskim.

Jednak życie celebrytki wywróciło się niedawno do góry nogami. Wszystko za sprawą głośnego rozstania z mężem - Zbigniewem Zamachowskim. Gdy aktor powstrzymał się od komentarzy, celebrytka postanowiła podzielić się kilkoma słowami na ten temat w mediach. I tak właśnie padło zdanie, dzięki któremu Zamachowska odzyskała stare zainteresowanie.

Była gwiazda TVP napisała, że nie spodziewała się tego, że zostanie samotną matką. Prasa i portale plotkarskie zaczęły masowo udostępniać post, w którym padły te słowa. Ale treścią postu Moniki Zamachowskiej była przede wszystkim reklama jej nowej formy zajmującej się PR.

W ten właśnie sposób celebrytka zapewniła sobie doskonałą reklamę biznesu. Co więcej, na jej Instagramie liczby faktycznie poszybowały w górę. W ciągu kilku dni przybyło jej 2 tys. obserwatorów i choć może wydawać się, że w obliczu dzisiejszych wielkich influencerów to tylko garstka, tak widać, że Zamachowska dopiero się rozkręca. "Fakt" podaje, że dziś wartość reklamowa gwiazdy wynosi ok. 100 tys. zł

Zobacz także: Monika Zamachowska: Moja kariera jest na bocznym torze od wielu lat
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(10)
Zona
rok temu
Pani Moniko !.Szczęście na nieszczęściu drugiej osoby trwa bardzo krótko .
Analizator
rok temu
Nieustające anale mogą się w końcu każdemu znudzić.
Obserwator
rok temu
A gdzie są moje komentarze? W obliczu sytuacji raczej nie ranią kogokolwiek
Obserwator
rok temu
To była właściwa decyzja Panie Wołodyjowski, którego pozdrawiam 😄
Xyz
rok temu
Boże widzisz i nie grzmisz.
Topór
rok temu
Ok,ale kogo to obchodzi.
Brak zdziwien...
rok temu
A co ma Już kolejnego?
miłego
rok temu
"znana że jest znana". Wątpliwa jest przydatność takich ludzi w społeczeństwie. Niech pokażą chociaż jak godnie żyć i nie krzywdzić swoim pustym życiem innych.
konsument
rok temu
są osoby które reklamują pewne produkty a ja wtedy omijam te produkty szerokim łukiem np wieniawa lewandowska i ta trzecia reklamują biżuterię i ja tej biżuterii nie kupię na 100% - niestety nachalne wciskanie towaru świadczy o niego niskiej jakości i popularności
boski marvell...
rok temu
To już trzeci wisi w powietrzu...? Rozwód oczywiście...ale na zewnątrz happy babka...hipokryzja...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić