Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
HNM
|

Muzyk był przeciwny szczepieniom. Zachorował. Nie udało się go uratować

350
Podziel się

Muzyk Marcus Birks nie żyje. Znany był z komponowania muzyki i pisania kolejnych kreatywnych linijek rapu. Zasłynął niedawno wypowiedzią, z której wynikało, że jest koronasceptykiem. W końcu zaraził się koronawirusem. COVID-19 przeszedł na tyle ciężko, że niezbędne było podłączenie pod respirator. Niestety, nie można było mu pomóc.

Muzyk był przeciwny szczepieniom. Zachorował. Nie udało się go uratować
Był koronasceptykiem... Marcus Birks ciężko chorował. (kadr z materiału BBC). (YouTube)
bEUQeMtN

Muzyk Marcus Birks znany był głównie lokalnej społeczności w Leek w hrabstwie Staffordshire, a także gronu fanów, których z czasem zebrał na Instagramie i swoim kanale YouTube. Miał też swoje niechlubne 5 minut w mediach, kiedy zasłynął swoimi wypowiedziami o COVID-19. Był koronasceptykiem.

W końcu jednak zmienił swoje myślenie o COVID-19, kiedy sam zachorował. Miał poważne problemy z oddychaniem. Niezbędna była pilna hospitalizacja.

To najgorsze uczucie na świecie, kiedy czujesz, że brakuje tchu - mówił (cytują go zagraniczne media).
bEUQeMtP

Wtedy Birks zaczął nawoływać wszystkich, aby zaszczepili się przeciwko koronawirusowi i robił to już do końca życia. Jak podkreślał - to była jego misja.

Pierwsze, co wtedy od razu powiedziałem moim najbliższym, to: zaszczepcie się. Będę to mówił każdej napotkanej osobie.

Sam nie mógł już skorzystać ze zdobyczy medycyny i nie przyjął żadnego z dostępnych preparatów. Zachorował, a w szpitalu, mimo próby udzielenia mu medycznej pomocy przez lekarzy, zmarł. Miał zaledwie 40 lat.

Wkrótce miał zostać ojcem. Jego żona Lisa Birks była nagłą śmiercią męża zdruzgotana.

bEUQeMtV
Odszedł mój mąż i najlepszy przyjaciel, a także moja bratnia dusza - Marcus. Spędziłam z nim ponad połowę mojego życia, odkąd miałam 16 lat. Od 10 lat byliśmy szczęśliwym małżeństwem. Obiecałam mu, że codziennie będę mówić naszemu synkowi, jak bardzo go kocha, jak bardzo jest wyjątkowy i że byłby najlepszym ojcem, o jakim dziecko może tylko pomarzyć - podała w mediach społecznościowych.

Marcus, po zachorowaniu na COVID-19, z dnia na dzień stał się wielkim zwolennikiem szczepień. Niech jego historia będzie znakiem dla wszystkich, że z koronawirusem nie ma żartów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUQeMuq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(350)
123
3 miesiące temu
Ile dostał kasy od propagandowców autor tego artykułu
Haha
3 miesiące temu
Głupcy tak majom.
Aha
3 miesiące temu
Przeszłam przez ten strasznie śmiertelny covid tak lekko, że chyba nawet bym nie pomyślała, że to "ten wirus", gdyby nie pewne zaburzenia węchu. Nikogo nie zabiłam w okolicy swoją straszną chorobą, nic o tym nie wiem. Za leczenie mojej skutecznej naturalnej odporności czymkolwiek sztucznym serdecznie dziękuję! Fajnie, już wierzę, że ten nawrócony na jedynie słuszną wiarę pan do ostatniego tchu, nie mogąc go zresztą złapać pod respiratorem, krzyczał - szczepcie się, szczepcie się! W bajki już dawno nie wierzę, jestem starą emerytką z grupy do kasacji ale jeszcze zdrowa na ciele i umyśle.
bEUQeMur
Justa
3 miesiące temu
To co pranie mózgów dalej? A może napiszcie artykuł o entuzjastach azpryc którzy teraz nie mogą zgłosić nopow bo lekarze i system mają ich gdzieś?
Emma
3 miesiące temu
Grypa od lat jest grozna i nalezy ja leczyc ... kto podlacza respirator do zainfekowanych pluc ??? Przeciez wtedy respirator rozrywa pluca a osoba taka jest Zabojca !!! Tlumaczyl to Lekarz z Wloch od 16 lat leczacy choroby pluc !!!
im dalej w pa...
3 miesiące temu
Dziwne, robią sobie zdjęcia a potem umierają. Jakby to była jakaś horrorowa reklama szczepionek. A w Australii, do kolejnej fali zaangażowali dwójkę aktorów, których nagrywali z rurkami od tlenu - ciekawe czy też ich wykończyli, żeby się nie wygadali co do stawki godzinowej - hehe. Te covidowe zgony celebrytów w szpitalach to kiepska reklama dla szpitali - widać, że nie potrafili ich wyleczyć jak dr Bodnar.
Tatko
3 miesiące temu
Pisałeś ten artykuł. Popełniasz ogromny błąd. Nie rób tego nigdy więcej!!!
lekarz
3 miesiące temu
zabili go respiratorem zamiast podać na przykład amantadynę
qqrq
3 miesiące temu
tytuł powinien brzmieć "Kolejna ofiara respiratora"
wolny
3 miesiące temu
przecież wiadomo, że respiratory przy problemach z płucami i oddychaniem zabijają a ty redaktorku nie strasz nie strasz bo się z.....
Tadeusz
3 miesiące temu
dziś zmarło około 45 osób i ich rodzina nigdy nie dowie się na co zmarli. Wpisane w akt zgonu - przyczyna nie znana. Nasuwa sie opytanie, dlaczego na tym portalu nie ma ani słowa o zgonach po szczepieniach? Szach mat - artykuł zamawiany.
jaga
3 miesiące temu
Bardzo podejrzane te wiadomości o tzw. koronasceptkach umierających na covid. Od dawna wiadomo że respiratory w przypadku covid zabijają. Może zamiast respiratora amantadyna byłaby lepsza....
Tyy
3 miesiące temu
Nie zmarł na covid bo covid już nie ma. Covid jest przeszłością, rozprzestrzenił się wszędzie już dawno temu. Jego objawy czyli zanik węchu i smaku już od dawna nie występuje. Ludzie na całym świecie w większości żyją bez masek i szczepionki, nic im nie jest z tego tytułu. Są niepodważalnym dowodem. Kolejna osoba której covid został po prostu dopisany. Kłamstwa medialne są już nam doskonale znane.
bEUQeMuj
Fyniu
3 miesiące temu
Nie żal- tak powinni skończyć wszyscy antyszczepionkowcy i antycovidowcy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić