aktualizacja 

Na korytarzach aż huczy. Plotki o Jaworowicz

257

"Sprawa dla reportera" jest programem, który od dawna wzbudza sporo kontrowersji. Ostatnio głos zabrała jedna z dziennikarek, która w 2019 roku wystąpiła w tej produkcji. Odsłoniła kulisy "Sprawy dla reportera" i jasno dała do zrozumienia, co sądzi na temat Elżbiety Jaworowicz.

Na korytarzach aż huczy. Plotki o Jaworowicz
Elżbieta Jaworowicz (Licencjodawca, AKPA)

"Sprawa dla reportera" od wielu lat emitowana jest na antenie Telewizji Polskiej. Tematy, które są poruszane w tej produkcji, niejednokrotnie wzbudzały bardzo dużo emocji. Podobnie zresztą jak wypowiedzi ekspertów.

Gwiazdą programu jest Elżbieta Jaworowicz. Nie brakuje ludzi, którzy w pełni jej ufają i wierzą, że swoimi poczynaniami może doprowadzać do "cudów".

Innego zdania jest jedna z dziennikarek z Wielkopolski. Kobieta zabrała głos w rozmowie z Plotkiem. Nie chciała ujawniać swojej tożsamości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Anja Rubik komentuje wyniki wyborów i MIAŻDŻY TVP! "Jest całkowicie w rękach PiS-u. Nie ma tam wiarygodnych informacji"

Powiedziała wprost, jak wyglądają kulisy "Sprawy dla reportera". Z jej słów jasno wynika, że nie ma dobrego zdania o Elżbiecie Jaworowicz.

Z perspektywy czasu żałuję udziału w programie. Ludzie przychodzą do niego, bo wierzą, że Jaworowicz faktycznie może im pomóc w rozwiązaniu problemu. Tak naprawdę show jest skupione wokół niej i tego, czego ona chce. Jeśli coś się jej nie podoba, to jest po prostu wycięte. Ani ona jako prowadząca, ani eksperci nie są do końca przygotowani do podejmowanych tematów - podkreśliła dziennikarka.

Dziennikarka miażdży "Sprawę dla reportera"

Dziennikarka postanowiła również opowiedzieć o tym, jak traktowane są osoby pokrzywdzone.

Rozmówcy nie są dopuszczani do słowa. Żeby zostać usłyszanym, trzeba się porządnie wydrzeć, a nie na tym to powinno polegać - podsumowała anonimowa rozmówczyni Plotka.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić