"Nasz nowy dom". Nowe fakty. "Zawiedli nas"

130
Podziel się:

Katarzyna Dowbor zdradziła kulisy programu "Nasz nowy dom". Okazuje się, że nie wszystkie ekipy remontowe były w stanie podołać zadaniom, jakie stały przed nimi. Współpracownicy Dowbor zmieniali się w trakcie emisji poszczególnych sezonów. Obecni fachowcy są jednak w programie już od dobrych kilku lat.

"Nasz nowy dom". Nowe fakty. "Zawiedli nas"
Kadr z programu "Nasz nowy dom". (akpa)

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy "Nasz nowy dom". Ekipy remontowe zmieniały się w programie

Katarzyna Dowbor w rozmowie z Plotkiem wyznała, że nie od razu do programu dołączyły dobre ekipy remontowe, złożone z ludzi, na których można było polegać. Teraz tak oczywiście jest.

Jak zdradziła - obecnie w programie pracują na zmianę trzy ekipy, które świetnie wywiązują się ze swoich obowiązków. Zgrane zespoły współpracują jednak z gwiazdą dopiero od paru lat.

Katarzyna Dowbor przyznała, że zdarzali się jej pracownicy, którzy nie byli w stanie podołać, bądź co bądź, ograniczonej ilości czasu na remont. 5 dni to bardzo niewiele...

Współczuję wszystkim tym, którzy trafili na niesłowne ekipy, bo wiem, co to jest remont, i ile to jest wysiłku psychicznego i fizycznego, ile pieniędzy. Powiem szczerze, każdemu życzę takich ekip, jakie my mamy. My też nie od razu tak fantastycznie trafiliśmy. Kilka ekip przy programie pracowało. Były takie, które nas zawiodły, ale wybraliśmy tych najlepszych i oni są z nami już od kilku lat. Trzeba trafić na odpowiednich ludzi - mówi Katarzyna Dowbor (Plotek).
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić