oprac. Jagoda Książ| 
aktualizacja 

Nicole Scherzinger założyła mikroskopijne bikini. Trudno oderwać wzrok

137

Nicole Scherzinger sztukę kokietowania swoich fanów w sieci opanowała do perfekcji. Na bok odsunęła wstyd i kusi bez opamiętania. Ale trudno jej się dziwić, skoro ma taką imponującą figurę.

Nicole Scherzinger założyła mikroskopijne bikini. Trudno oderwać wzrok
Nicole Scherzinger kusi w bikini (Getty Images, Darryl Oumi)

O Nicole Scherzinger często mówi się jako o jednej z najpiękniejszych kobiet świata. Nie bez powodu. Właściwie przez całą swoją karierę pokazuje, że jest emanacją kobiecej zmysłowości. Nie boi się eksponować swojego seksapilu. A przede wszystkim, szczególnie w mediach społecznościowych, nie daje o sobie zapomnieć.

Nicole niezmiennie udowadnia, że łatwo dla niej stracić głowę. Scherzinger ma doskonałe ciało, dobrze o tym wie i nie zamierza go ukrywać. Podkreśla, że lubi dbać o siebie i jest w tym konsekwentna.

Udoskonalanie urody to jedno, ale ćwiczenia i dbanie o formę i zdrowie to drugie. I tego Scherzinger się kurczowo trzyma, nieraz relacjonując swoje treningi w sieci.

Zobacz także: Zobacz wideo: Największe metamorfozy gwiazd

Jej dyscyplina daje spektakularne efekty. Może pochwalić się niesamowicie wyrzeźbioną sylwetką i chętnie to robi. W im bardziej skąpym stroju, tym lepiej.

Nicole raz po raz udowadnia, że jest królową bikini. Może dlatego decyduje się nosić także te w złotym kolorze, pięknie korespondującym z jej karnacją. Tym razem wybrała naprawdę mikroskopijne, podkreślające wszystkie atuty jej sylwetki.

Kilka rozmarzonych fotek nad brzegiem oceanu wystarczyło, by jej fani oszaleli. Nie da się ukryć, wygląda znakomicie. A od samego patrzenia niewątpliwie niejednemu fanowi zrobi się gorąco!

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić