Niemożliwe? A jednak! Filip Chajzer ma "brata bliźniaka"

To dopiero niespodzianka. Internauci wyłapali, że Filip Chajzer ma... sobowtóra w Teksasie. Jego specjalnością jest śpiewanie w samochodzie w konwencji karaoke. Panowie nawiązali już kontakt i umówili się na steka.

Filip Chajzer Filip Chajzer
AKPA

Filip Chajzer od kilku dni otrzymuje nietypowe wiadomości. Internauci donoszą, że ma... brata bliźniaka w Teksasie.

Podobno mam brata bliźniaka w Teksasie… - pisze dziennikarz na Instagramie.

Chajzer również zauważa podobieństwo. "Podobny? Coś w tym jest" - podkreślił, pokazując zdjęcia swojego "brata bliźniaka".

Tymczasem niektórzy internauci dopatrzyli się w teksańczyku... podobieństwa do bramkarza reprezentacji Polski w piłce nożnej Wojciecha Szczęsnego.

Filip Chajzer przeprowadził śledztwo!

Chajzer bardzo zaciekawił się tą sprawą. Do tego stopnia, że postanowił przeprowadzić małe śledztwo. Już wie, kim jest jego sobowtór.

Jeff jest gwiazdą Instagrama (2,4 mln followersów), a znany jest z tego, że śpiewa w samochodzie. Co do zasady, robię to samo, ale nie chcielibyście tego słyszeć - oznajmił w mediach społecznościowych.

Na Instagramie "brat bliźniak" Filipa funkcjonuje jako @carkaraokeguyintexas. Polski dziennikarz już z nim trochę porozmawiał. Panowie... umówili się w Dallas.

Po chwili rozmowy wyszło, że nazywa się Schmidt i ma pruskie korzenie, a jego najlepszy przyjaciel nazwa się... Lynn Crozjer. Życie jest takie przewrotne. Umówiliśmy się na steka w Dallas - ujawnił Chajzer.
Wybrane dla Ciebie