Niesamowita radość u Katarzyny Dowbor. Sypią się gratulacje

12

W domu Katarzyny Dowbor zapanowała ogromna radość. Wszystko za sprawą wielkiego sukcesu córki znanej prezenterki - Marysia wydała pierwszy tomik poezji! Internauci natychmiast zareagowali.

Niesamowita radość u Katarzyny Dowbor. Sypią się gratulacje
Katarzyna Dowbor (AKPA)

Katarzyna Dowbor cieszy się ogromną popularnością, ale i sympatią. Tym razem spore poruszenie wywołała za sprawą informacji o sukcesie córki Marysi.

Okazuje się, że kobieta wydała premierowy tomik poezji pt. "Chwasty ukryte". Była prowadząca "Nasz nowy dom" uznała, że musi pochwalić się tym radosnym wydarzeniem. Z tej okazji opublikowała poruszający wpis.

"Chwasty ukryte" - pierwszy tomik poezji mojej córki Marysi. Ale nie ostatni! Jestem dumna! - napisała pod zdjęciem, na którym pojawiła się jej córka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Izabela Janachowska w mocnych słowach o usunięciu Małgorzaty Rozenek z roli prowadzącej „DDTVN”

W komentarzach momentalnie odezwało się wielu internautów. "Brawa, no to teraz już jest poetką wydawaną. A jak wiadomo, poeci widzą więcej niż zwykli ludzie" - czytamy w jednym z komentarzy.

Brawo - napisała dziennikarka Monika Richardson.
W pełni rozumiem Pani dumę Pani Kasiu i gratuluję Pani Marysi - pisze kolejna internautka.
Wow, ma pani zdolną i piękną córkę - zachwyca się inna użytkowniczka Instagrama.

Katarzyna Dowbor może liczyć na bliskich

Jak widać na przytoczonym przykładzie, Katarzyna Dowbor bardzo mocno wspiera i docenia swoich bliskich. W razie potrzeby oni również stają za nią murem. Na opiekę najbliższych mogła liczyć choćby wtedy, gdy została zwolniona z Polsatu.

Jestem wdzięczna moim wszystkim dzieciom za to, że w sytuacji, która była dla mnie trudna, byli ze mną. Fantastycznie mnie wsparły, dbają o mnie. W rodzinie siła. Dokładnie to, co pan powiedział. To jest cudne - mówiła Dowbor w rozmowie z "Faktem".

Na zwolnienie Katarzyny Dowbor publicznie reagował m.in. jej syn Maciej. Celebryta zamieścił w sieci bardzo wymowny wpis.

Mamo! Jesteśmy z Tobą. Wykonałaś kawał dobrej roboty… Myślę, że czas pokaże, że nie zawsze nowe i młodsze znaczy lepsze! Na szczęście ty wciąż jesteś młoda i perspektywiczna, więc nie mam wątpliwości, że jeszcze wiele nam pokażesz! - zaznaczał w mediach społecznościowych.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić