"O Jezu, przepraszam". Kolejna wpadka Szczuki

85

Kazimiera Szczuka bardzo słabo wypada na początku współpracy ze stacją RMF FM. Zaczęła od koszmarnego wywiadu z wiceministrem Pawłem Jabłońskim, a teraz zaliczyła kolejną wpadkę, o której zrobiło się bardzo głośno.

"O Jezu, przepraszam". Kolejna wpadka Szczuki
Kazimiera Szczuka (RMF FM)

Kazimiera Szczuka popularność zyskała między innymi dzięki prowadzeniu programu "Najsłabsze ogniwo". Niedawno dziennikarka nawiązała natomiast współpracę z RMF FM. W audycji "Popołudniowa rozmowa RMF FM" przepytuje różnych polityków.

Jej pierwszy wywiad odbił się szerokim echem. Podczas konwersacji z wiceministrem MSZ Pawłem Jabłońskim totalnie sobie nie radziła. Przekrzykiwała gościa i rozkazywała mu, by "przestał mówić". Biliony zamieniła natomiast na "biliardy".

Później odniosła się do swoich debiutanckich poczynań. W internetowym oświadczeniu mówiła, że jej zachowanie było "niegrzeczne, głupie i chamskie".

Moja pierwsza audycja była okropna. Zupełnie bezsensownie zaatakowałam gościa, przerywałam mu, krzyczałam na niego, właściwie nie dawałam mu dojść do słowa. To było niegrzeczne, niekulturalne, niestosowne, niegodne. Po prostu głupie i chamskie - zaznaczała.

Kazimiera Szczuka znów się pomyliła

Na kolejny wywiad Szczuka zaprosiła lidera ludowców Władysława Kosiniaka-Kamysza. Także i tym razem nie uniknęła pomyłki.

Przypomnę, że moim gościem jest Władysław Kosiniak-Kamysz. Kazimiera Szczuka na antenie radia TOK FM. O Jezu, przepraszam, RMF MF... RMF FM - mówiła na antenie.

Komplementowała też nowy wizerunek polityka. - Przepraszam, że tak przerywam. Mam limit na przerywanie duży, właściwie nie limit, tylko bana. Ale chciałam powiedzieć, że bardzo twarzowy jest pana nowy image z brodą. Wszystkim się podoba. Wszystkim, znaczy, nie wiem, czy wszystkim. Ale wszystkim różnym moim koleżankom - podkreśliła.

Serwis wirtualnemedia.pl zapytał Kazimierę Szczukę o wpadkę z nazwą stacji. Dziennikarka wyjaśniła, że "wymienienie nazwy stacji TOK FM było zwykłym przejęzyczeniem, a nie freudowską pomyłką".

Ostatnia audycja była średnia, ani specjalnie dobra, ani specjalnie zła. Daleka od doskonałości, ale zupełnie nie widzę powodu, żeby to wałkować, wypytywać mnie w tej sprawie i szukać dziury w całym - podsumowała.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Jest modelką plus size. Ewa Zakrzewska mówi, co ją spotkało w samolocie
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić