o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
WKZ
|

Olbrychski wściekły na TVN. Olejnik obrażona

28
Podziel się

Krystyna Demska-Olbrychska, żona Daniela Olbrychskiego od 2003 r., była bardzo rozczarowana zachowaniem Moniki Olejnik. Gwiazda TVN-u przeprowadziła wywiad z jej mężem, ale ten odcinek "Kropki nad i" nie trafił na antenę. Po krytycznym wpisie żony Olbrychskiego, władze TVN-u przedstawiły swój punkt widzenia.

Olbrychski wściekły na TVN. Olejnik obrażona
Daniel Olbrychski nie zobaczył swojego wywiadu w telewizji (AKPA)
bErnkZat

Demska-Olbrychska opublikowała na swoim profilu na Facebooku obszerny wpis, w którym dostało się Monice Olejnik i stacji TVN24, której zarzucono stronniczość. Wszystko przez odcinek "Kropki nad i", w którym wystąpił Daniel Olbrychski, a którego niewyemitowano. 

Dostaliśmy informację, że emisja w sobotę o 21:00. Niestety, w sobotę rano przyszła kolejna informacja; program nie będzie w ogóle wyemitowany - pisała Krystyna Demska-Olbrychska.
bErnkZav

Jej zdaniem podane powody były "mętne, niezrozumiałe, nieprawdziwe". Jej mąż się wściekł, bo "to sytuacja pokazująca absolutne lekceważenie jego czasu, wysiłku, skupienia. 

Wreszcie, tak samo, jak uczestnicy "afery szczepionkowej", on przecież nie proponował TVN24 swojego udziału w "Kropce". To jego zaproszono - czytamy dalej we wpisie.

Olbrychski zadzwonił nawet do Olejnik. "Był w tej rozmowie ostry, ale epitetami obdarzał stację i jej decydentów, nie dziennikarkę" - przekonuje żona aktora.

bErnkZaB
No i znów rezultat zdumiewający - Monika Olejnik obrażona, oczekuje przeprosin, co wyartykułował w kolejnej telefonicznej rozmowie jej partner - dodała Olbrychska.

Po całym zamieszaniu, pretensjach i oskarżeniach biuro prasowe TVN Discovery Polska przekazało oświadczenie w tej sprawie portalowi Wirtualnemedia.pl. Wynika z niego, że nagrany wywiad z Olbrychskim nie pojawił się w TV, ale jest dostępny na portalu tvn24.pl.

bErnkZaC
W związku z wydarzeniami na Kapitolu, które relacjonowała i komentowała TVN24, rozmowa nie mogła być wyemitowana na antenie w czwartek, 7 stycznia. Z tego powodu opublikowaliśmy ten materiał w portalu tvn24.pl, o czym jeszcze przed emisją poinformowaliśmy Państwa Olbrychskich - napisano w oświadczeniu stacji.

TVN podkreśla, że publikacja nastąpiła w wyniku decyzji redakcji, a nie interwencji Olbrychskich. 

Chcielibyśmy także zaznaczyć, że program był promowany na stronie głównej portalu tvn24.pl oraz w mediach społecznościowych, opisywano go i komentowano także w innych mediach. Został również umieszczony w bibliotece portalu, gdzie można go obejrzeć w każdej chwili" - podsumowuje biuro prasowe.
bErnkZaD

Zobacz także: Afera szczepionkowa – złota "osiemnastka"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErnkZaW
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(28)
gość
7 miesięcy temu
ja mam już dosyć tych fałszywych autorytetów, co się z choinki urwali....
Nick
7 miesięcy temu
Wiele programów Moniki Olejnik stawia jednoznaczną, przykładową kropkę nad i. Czy osąd pewnych zachowań podlega weryfikacji ze względu na status, przynależność społeczną czy osobistą ocenę moralną dziennikarki w stosunku do osoby występującej w programie?
jas
7 miesięcy temu
jaka stacja takie gwiazdy
bErnkZaX
Franek
7 miesięcy temu
Kmicic widzi ci z polską się dzieje
TTe
7 miesięcy temu
TVN jest upolityczniona, a tam gdzie jest polityka nie ma wiarygodnej logiki wydarzeń. Po prostu polityka wypacza wizje i poglądy by osiągnąć swój cel.
gość
7 miesięcy temu
Ale udawanie! a wiadomo,że reklama tego paszkwila!!!
gość
7 miesięcy temu
ale udawana obraza!!! olbrych obraził ,ale większośc Polaków....
gość
7 miesięcy temu
Nie był wyemitowany wtedy, za to wczoraj i owszem! Nachalna promocja!!!bo p o obraził Polaków , to w wiadomych się cieszą!!!
1960
7 miesięcy temu
Podejrzewam,że Danielek próbował błysnąć na siłę a jego 5 minut już bardzo dawno minęło w przeciwieństwie do wysokiego ego.Podobny przypadek jak Pietrzak
gość
7 miesięcy temu
Nie był wyemitowany wtedy, za to wczoraj i owszem! Paszkwil na Polaków.p olbrych jak zwykle w odmiennym stanie świadomości....
gość
7 miesięcy temu
Przecież wczoraj wszystkie stacje Telewizji Polskiej pokazywały fragmenty tego "dzieła". Po olbrychskim nie można było się spodziewać niczego mądrego ani dobrego.
gość
7 miesięcy temu
Przecież wczoraj wszystkie stacje Telewizji Polskiej pokazywały fragmenty tego "dzieła". Po olbrychskim nie można było się spodziewać niczego mądrego ani dobrego.
men
7 miesięcy temu
Warci są siebie wzajemnie ,kolaboranci w białych kołnierzykach...
bErnkZaP
EWA
7 miesięcy temu
Niech Ci Olbrychcy już przestaną pokazywać się publicznie,niech się zajmują swoją rodziną, dziećmi wnukami i spokojnie przeżywają starość.Nie interesują większość ludzi ich mądrości życiowe.Autorytety????!!!!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić