On już wie. To będzie na maturze z matematyki

11

Najpopularniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się wizją dotyczącą matury z matematyki. Wieszcz uważa, że arkusz będzie trudny i podchwytliwy. Z jakimi zadaniami będą musieli się zmierzyć abiturienci?

On już wie. To będzie na maturze z matematyki
Krzysztof Jackowski (YouTube)

8 maja 2024 roku odbędzie się matura z matematyki na poziomie podstawowym. Nie brakuje osób, dla których sprawdzenie wiedzy z tego przedmiotu jest bardzo stresujące.

W związku z tym uczniowie poszukują pomocy, gdzie tylko się da. Regularnie sprawdzają, czy w sieci są jakieś przecieki.

Swoimi przeczuciami podzielił się Krzysztof Jackowski. Jasnowidz zasygnalizował, że matura 2024 z matematyki może być trudna, a zarazem podchwytliwa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Anita Sokołowska o serialu "Przyjaciółki" i programie "Taniec z Gwiazdami"

Co konkretnie pojawi się w arkuszu? O tym wieszcz mówił w rozmowie z dziennikiem "Super Express".

Dziwna sprawa. Widzę, jakieś równanie (prawdopodobnie z dwoma niewiadomymi). Potem widzę rachunek ze zbiorów. Widzę cztery, a nawet pięć różnych zbiorów i z tego musi wyjść jeden wynik (prawdopodobnie część wspólna zbiorów). Sam nie zdawałem matury. Mogę tylko dodać, że ja to widzę, ale nie wiem dokładnie, co to jest i jak mam to interpretować - podkreślił Jackowski.

Krzysztof Jackowski już wie. To będzie na maturze z matematyki!

Jasnowidz twierdzi, że na maturze z matematyki pojawi się też statystyka. Jedno z zadań będzie natomiast wyjątkowo trudne.

Jedno będzie bardzo trudne. Matematyka z geometrią, czyli wzór geometryczny i to trzeba obliczyć (prawdopodobnie geometria analityczna) - podsumował wieszcz.

Oczywiście wynurzenia Jackowskiego trzeba analizować z przymrużeniem oka. Czasami profeta miał rację, ale niejednokrotnie bywało też tak, że jego słowa totalnie rozmywały się z rzeczywistością.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić