aktualizacja 

Opozda o zdrowiu Vincenta: "Czekają nas poważne i bolesne badania"

18

Joanna Opozda została mamą dwa miesiące temu. Niestety, zamiast w pełni cieszyć się narodzinami synka Vincenta, drży o jego zdrowie. Niedawno przebywała z chłopcem na oddziale patologii noworodka. Teraz poinformowała o "bolesnych badaniach".

Opozda o zdrowiu Vincenta: "Czekają nas poważne i bolesne badania"
Synka Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego czekają kolejne badania (Instagram, Joanna Opozda)

To nie koniec problemów zdrowotnych synka Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Dwumiesięczny Vincent niedługo po narodzinach trafił do szpitala. Aktorka czuwała przy synku w szpitalu na oddziale patologii ciąży. Nie zdradziła jednak szczegółów dotyczących dolegliwości maluszka.

Wiadomo jedynie, że u Vincenta zdiagnozowano poważną infekcję. W przypadku noworodków nawet najmniejsze przeziębienie może by powodem do obaw. Maluszki szybko się odwadniają, a ich stan może pogorszyć się w szybkim tempie. Trzeba wtedy trzymać rękę na pulsie.

Na szczęście synek Opozdy i Królikowskiego jest już w domu z młodą mamą. Jednak jak poinformowała Joanna, niedługo znów będzie musiała udać się z dzieckiem do szpitala. Vincenta mają czekać poważne i bolesne badania.

Kolejne problemy ze zdrowiem synka Opozdy i Królikowskiego?

Aktorka poinformowała o tym odpowiadając na pytanie zmartwionej fanki. Komentująca napisała: - A jak się malutki czuje? Dużo zdrówka dla Was - czytamy pod najnowszym postem Joanny Opozdy na Instagramie. Nie musiała długo czekać na odpowiedź. Nie są to jednak dobre wieści.

Dziękujemy. Jest lepiej, chociaż w niedługim czasie czekają nas kolejne poważne i niestety bolesne badania. Ufam, że będzie dobrze. Trzymajcie kciuki - napisała zmartwiona Joanna.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub w 2021 roku. Niedługo po weselu rozstali się. Ich związek miał zakończyć się jeszcze, gdy aktorka była w ciąży. Według medialnych doniesień, Królikowski zostawił świeżo upieczoną małżonkę dla innej kobiety.

Asia czuje się upokorzona. Pękło jej serce. Okres, który powinien być najpiękniejszym w jej życiu, zamienił się w koszmar - podało źródło zacytowane przez "Pudelka".
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Strzelanina i dramat w rodzinie Opozdy
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić