Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Opozda poprosiła fanów o pomoc. "Jak ulżyć w cierpieniu?"

14

Joanna Opozda odkąd została mamą, skupia się przede wszystkim na tej roli. Na co dzień ma bardzo dużo obowiązków, ponieważ jak twierdzi, jej jeszcze-mąż, Antoni Królikowski nie zajmuje się dzieckiem. Ostatnio poprosiła o pomoc fanów. Chodziło o małego Vincenta. Co dolega chłopcu?

Opozda poprosiła fanów o pomoc. "Jak ulżyć w cierpieniu?"
Joanna Opozda prosiła fanów o poradę (Instagram)

Joanna Opozda, choć szczęścia w małżeństwie nie zaznała, ma powody do radości. Jej kilkumiesięczny synek Vincent rośnie jak na drożdżach i nie ma już problemów zdrowotnych. Jest oczkiem w głowie mamy.

Prośba do fanów

Ostatnio chłopiec zaczął ząbkować, co jest bolesne dla niemal każdego dziecka. Okazało się jednak, że półroczny synek aktorki przechodzi ten proces wyjątkowo niekorzystnie. Joanna postanowiła więc zwrócić się o pomoc do fanów.

Ząbkowanie. Może macie jakieś genialne metody, żeby ulżyć w cierpieniu? Za nami kolejna nieprzespana noc. Żele przeciwbólowe, szczoteczki i gryzaki niewiele dają – pisała na swoich mediach społecznościowych Opozda.

Niezastąpieni obserwatorzy zasypali aktorkę radami. Co jej pisali, nie wiadomo. Mamy jednak nadzieję, że któryś ze sposobów pomógł małemu Viniemu.

Opozda samotnie wychowuje synka. Początkowo małżonkowie nie komentowali sprawy swojego rozstania, jednak powściągliwości nie starczyło na długo. Zaczęły się przepychanki słowne i walka na screeny. Każde z nich wytoczyło najcięższe działa. Opozda twierdzi, że Królikowski nie łoży na utrzymanie swojego syna, on za to oskarża ją o kłamstwa i szczucie na całą swoją rodzinę.

Z jednej strony Joanna oczekuje, że będę płacił, a z drugiej, pozbawia mnie pracy w serialu, w którym sama dostaje rolę - grzmiał wówczas w mediach społecznościowych.

Końca sporu nie widać. Być może nastąpi on wraz z uzyskaniem rozwodu przez małżonków. Póki co Antek wypoczywa z nową ukochaną, gdy Asia próbuje zaradzić ząbkowaniu synka...

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić