Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Pamiętacie Brandona z Beverly Hills 90210? Tak dziś wygląda 53-latek

51

Nie ma chyba osoby, która nie oglądałaby Beverly Hills 90210. Co prawda osoby urodzone w latach 90. i później mogą już kojarzyć te kultowe postacie mniej, ale trzeba przyznać, że aktorzy z tamtych czasów świetnie się trzymają. 53-letni Jason Priestley nadal wygląda jak grecki bóg!

Pamiętacie Brandona z Beverly Hills 90210? Tak dziś wygląda 53-latek
Jason Priestley (AKPA)

Cała ekipa serialu "Beverly Hills 90210" jest znana na całym świecie. Większość z nich wciąż jest czynnymi aktorami. Jason Priestley, który grał Brandona zdaje się być, jak to się mówi, wyjątkiem potwierdzającym regułę.

Ostatnio jednak uczestniczył w pokazie swojego najnowszego dzieła - "Offside: The Harold Ballard Story". Jest to dokument który opowiada kontrowersyjną historię właściciela drużyny Toronto Maple Leafs Harolda Ballarda.

Wygląda olśniewająco

No i trzeba przyznać, że 53-latek dobrze wyglądał na środowej imprezie w Toronto! W szarym garniturze i z charakterystycznie dla niego ułożonymi włosami i trymowaną brodą skierował na siebie wzrok wszystkich kobiet.

Wcześniej, by promować projekt, pojawił się w programie stacji CTV "Your Morning" wraz z producentem wykonawczym dokumentu Michaelem Geddesem. Wywiad dotyczył inspiracji, jakie towarzyszyły tworzeniu filmu i dlaczego jest on wciąż tak aktualny.

Nakręcenie tego dokumentu było dla mnie wspaniałą lekcją. Musiałem się dużo o nim dowiedzieć. I tak naprawdę dowiedziałem się o nim wszystkiego. Był niesamowicie kontrowersyjnym, interesującym facetem, który był bardzo ważny dla wielu ludzi - wyznał w programie "Your Morning" Jason Priestley.

Nadal uważacie Jasona za przystojniaka? Naszym zdaniem prawdziwe ciacho z niego i z pewnością wciąż cieszy się ogromnym powodzeniem wśród przedstawicielek płci pięknej. I zapewne nie tylko.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić