Antonina Jazińska| 

Patrick Swayze zmarł po długiej walce z rakiem. Wiemy, jakie były jego ostatnie słowa

16

Choć od śmierci Patricka Swayzego minęło już 11 lat, to bliscy do dziś go opłakują. Po latach od tego smutnego wydarzenia żona Lisa opisała ostatnie chwile ze swoim mężem. Przytoczyła też jego ostatnie w życiu wypowiedziane słowa.

Patrick Swayze zmarł po długiej walce z rakiem. Wiemy, jakie były jego ostatnie słowa
Lisa Niemi Swayze wspominała męża (Getty Images)

Patrick Swayze był uznawany za wybitnego aktora i tancerze. Do historii przeszła jego rola w filmie "Dirty Dancing", który jest bardzo chętnie oglądany do dziś. Jego śmierć w 2009 r. mocno dotknęła jego bliskich, którzy do dziś wspominają go ze smutkiem. Żona Lisa zdobyła się na wzruszające wspomnienia po latach. Opowiedziała o ostatnich wspólnych chwilach.

Uhonorujmy cudownie silnego, wrażliwego i wyjątkowego mężczyznę w 11 rocznicę jego śmierci. Tak bardzo go brak - napisała w treści posta na Instagramie.
Zobacz także: Sylwester Wilk o opuszczeniu "Tańca z gwiazdami". "Widzieliśmy, że to nasz ostatni taniec. Trzymaliśmy to w tajemnicy"

Patrick i Lisa byli małżeństwem przez 34 lata, ale znali się zdecydowanie dłużej. Połączyła ich miłość do tańca.

Po śmierci aktora żona wydała książkę. Opisała w niej m.in. ostatnie wspólne chwile. Opiekowała się nim do samego końca. Leżała obok niego o poranku 14 września. On był już mocno wyniszczony przez nowotwór żołądka, z którym walczył ponad dwa lata.

Według Lisy jego ostatnie słowa były wyznaniem miłości. "Kocham cię" - miał powiedzieć 57-letni Swayze tuż przed śmiercią.

Zgodnie z życzeniem jego ciało zostało skremowane, a prochy rozsypano na jego ranczu w Nowym Meksyku.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić