oprac. Grzegorz Kłos| 

Koniec małżeństwa Jennifer Grey. Rozwód gwiazdy "Dirty Dancing" i Clarka Gregga

8

Gwiazda niezapomnianego "Dirty Dancing" i ulubieniec fanów Marvela rozstają się. Jennifer Grey i Clark Gregg ogłosili rozwód po 19 latach.

Koniec małżeństwa Jennifer Grey. Rozwód gwiazdy "Dirty Dancing" i Clarka Gregga
To koniec. Jennifer Grey i Clark Gregg ogłosili rozwód po 19 latach (East News)

W piątek na Instagramach aktorów pojawiło się to samo zdjęcie i przejmujący wpis. Aktorzy tłumaczą w nim okoliczności rozstania i wszystko wskazuje na to, że rozwód przebiegnie w przyjacielskiej atmosferze.

Po 19 latach związku rozstaliśmy się w styczniu, wiedząc, że zawsze będziemy rodziną, która kocha, ceni i dba o siebie wzajemnie. Niedawno podjęliśmy trudną decyzję o rozwodzie, ale pozostajemy blisko i jesteśmy ogromnie wdzięczni za całe życie, jakie razem dzieliliśmy, i cudowną córką, która razem wychowywaliśmy. P.S. Płaczemy, publikując to – brzmi pełne oświadczenie aktorskiej pary.

Wiadomość zaskoczyła fanów aktorskiej pary. Jeśli śledziliście ich Instagramy, to wiecie, że nic nie zwiastowało takiego finału. Jennifer Grey i Clark Gregg sprawiali wrażenie pary idealnej.

Zobacz także: Kliment wspomina: "Chciałem być jak Patrick Swayze. "Dirty Dancing" widziałem 35 razy!"

Grey i Gregg - rozwód hollywoodzkiej pary

Grey i Gregg pobrali się w lipcu 2001 r. Pięć miesięcy później na świat przyszła ich córka Stella.

Jennifer Grey urodziła się 26 marca 1960 r. W 1987 r. zagrała w słynnym "Dirty Dancing". Choć na koncie ma blisko 50 ról, nigdy nie powtórzyła sukcesu tamtej roli.

Clark Gregg w kwietniu skończył 58 lat. Jest aktorem i reżyserem. Popularność zdobył dzięki roli agenta Coulsona w produkcjach Marvela.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić