Pierwsze takie zdjęcie Marty Paszkin. Rolniczka ujawnia, jak wyglądał poród

4

Niedawno Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z programu "Rolnik szuka żony" przywitali na świecie synka. Kobieta postanowiła podzielić się szczegółami porodu, jednocześnie publikując pierwszą fotkę z niedawno narodzonym dzieckiem.

Pierwsze takie zdjęcie Marty Paszkin. Rolniczka ujawnia, jak wyglądał poród
Marta Paszkin (Instagram)

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny są dowodem na to, że telewizyjne produkcje mogą pozwalać na stworzenie solidnego związku. Co prawda w pewnym momencie ich relacja znalazła się na ostrym zakręcie, jednak ostatecznie dali sobie szansę i obecnie są w sobie zakochani po uszy.

Ostatnio przywitali na świecie pierwszego wspólnego potomka. Chłopiec otrzymał imię Adam i bardzo szybko stał się oczkiem w głowie rodziców.

A jak przebiegał poród? O tym Paszkin opowiedziała w nowym poście. "Czujemy się dobrze, a poród był naturalny, ale wspierany oksytocyną - mimo sączenia się wód nie było postępu porodu" - przekazała.

A tymczasem zajmuję się dalej karmieniem i tuleniem mojego chłopczyka - dodała.

Jak zareagowała córka Marty Paszkin?

Rolniczka ma również córkę, która jest owocem jej pierwszego związku. Jak dziewczyna zareagowała na pojawienie się Adama?

Jest wpatrzona w niego z miłością. Chętnie go głaszcze i się nim chwali. Póki co nie jest zazdrosna i rozumie, że on wymaga więcej uwagi - ujawniła Paszkin na Instagramie.

Marta zdradziła też, jak wyglądała pierwsza noc z noworodkiem w domu. "Może z 3-4 godz. przerywanego snu" - napisała w mediach społecznościowych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Małgorzata Rozenek wspomina bal charytatywny Omeny Mensah: "To była symboliczna kwota"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić