Pilny apel. Michał Wiśniewski zwrócił się do internautów. "Potrzebna krew"

34

Mama Michała Wiśniewskiego trafiła do szpitala. W związku z tym wokalista wystosował pilny apel o pomoc dla kobiety. Łamiącym głosem poprosił o oddawanie krwi. - Potrzebuję krwi grupy 0 Rh- dla mojej mamy, która leży w Warszawie - zaznaczył piosenkarz.

Pilny apel. Michał Wiśniewski zwrócił się do internautów. "Potrzebna krew"
Michał Wiśniewski (Instagram)

Michał Wiśniewski lata największej sławy ma już za sobą. Mimo to nadal cieszy się sporą popularnością, co stara się wykorzystywać nie tylko do celów zarobkowych. Od lat próbuje pomagać potrzebującym, choćby za sprawą akcji "Wiśnia Dzieciom", w ramach której wspiera polskie domy dziecka.

Teraz to on znalazł się w trudnej sytuacji. Do szpitala trafiła Grażyna Wiśniewska, matka artysty. Kobieta pilnie potrzebuje krwi. W związku z tym wokalista zwrócił się z apelem do osób śledzących jego profil na Instagramie - to grono 130 tysięcy internautów. O wsparcie poprosił łamiącym się głosem. W oczach miał łzy.

Zwracam się do państwa z wielką prośbą o pomoc. Myślałem, że nie będę musiał wszystkim opowiadać tej historii, dlatego nikogo nie informowałem, ale teraz potrzebuję. Potrzebuję krwi grupy 0 Rh- dla mojej mamy, która leży w Warszawie. Ona potrzebuje waszej pomocy, nas wszystkich. Ja zresztą zrobię to samo, oddam krew, bo mam taką samą grupę - powiedział.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mam Talent Ameryka: All Stars

Grażyna Wiśniewska potrzebuje pomocy

Michał Wiśniewski przekazał, że jego mama leży w szpitalu, ale nie zdradził, co dokładnie się stało. Mówił jedynie o tym, że potrzebuje krwi 0 Rh-.

Możecie oddawać jakąkolwiek krew, nic się nie zmarnuje - dodawał jednocześnie.

Krew dla mamy gwiazdora można oddawać w Centrum Krwiodawstwa MSWiA w Warszawie. Wskazać należy Grażynę Wiśniewską. Czerwonowłosy wokalista deklaruje, że będzie pamiętać o wszystkich tych, którzy zdecydują się wesprzeć jego matkę.

Będę zobowiązany i nie zapomnę - zapewnił za pośrednictwem instagramowego nagrania.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić